Výškové práce

Pri ponuke našej služby umývanie okien je úzko spätá služba výškové práce. Veľakrát nás dopytujú s požiadavkou na umývanie administratívnych budov, vysokých obytných domov či výkladov vo výškach. Mnohé z týchto objektov nie je možné očistiť teleskopickými tyčami (dosah až 9m) a musíme tieto zákazky vykonať za pomoci horolezeckej či speleologickej techniky. Túto techniku využívame aj pri čistení fasád vo výškach alebo pri čistení železných a kovových konštrukcií vo výškach.

Čistenie vo výškach

Pri výbere vhodnej techniky berieme do úvahy viaceré faktory, ako sú v každom prípade špecifická dostupnosť a náročnosť terénu, výška a okolie budovy. Riešenia navrhujeme tak, aby boli čo najefektívnejšie a najvýhodnejšie pre obe strany. Na tieto práce máme špeciálne školený tím horolezcov, ktorí sú certifikovaní a vyškolení podľa vyhlášky 147/2013 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri stavebných prácach a prácach s nimi súvisiacich a podrobnosti o odbornej spôsobilosti na výkon niektorých pracovných činností.

Dokonalé vyčistenie okien vám negarantuje len ich profesionálne zaškolenie, ale hlavne aj dlhoročná prax v umývaní výškových okien. Naši pracovníci tým pádom môžu podávať maximálny výkon pri maximálnej bezpečnosti. Rovnaké zásady dodržiavame aj pri umývaní a čistení fasád a konštrukcií. Vďaka nášmu medzinárodnému pôsobeniu sme schopní zrealizovať výškové zákazky umývania okien, fasád a konštrukcií na území celej Českej republike, na Slovensku, Rakúsku a v Nemecku. Vďaka našej flexibilite vám na vašu žiadosť vypracujeme nezáväzný finančný návrh okamžite.

A Servis Lipka poskytuje služby výškových prác po celom území SR: Bratislava, Trnava, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Košice, Prešov, Poprad.

Výškové práce
4.64 (92.73%) 11 votes

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Cenovú ponuku vypracujeme do 24h

             

*Špecifikácia

             


             (povolené súbory: jpg, jpeg, gif, pdf, png)

             

             
Súhlasím so spracovaním osobných údajov*
Prečítal som si a súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami*
             

             
Polia označené * sú povinné.

X