Umývanie výkladov

Umývanie výkladov a čistenie výkladov uskutočňujeme pre všetky významné obchodné siete a zákazníkov v Českej a Slovenskej republike. Čistenie výkladov v kamenných obchodoch sa obvykle vykonáva v otváracích hodinách podľa dohody. Radi Vám vyhovieme.

Servisné umývanie výkladov

Čistenie výkladov prevádzok v obchodných centrách sa uskutočňuje podľa dohody pred alebo po zatváracej dobe. Tento režim sme nútení dodržiavať na základe požiadaviek správy obchodných centier. Na základe Vašej požiadavky sme vám schopní vypracovať finančný návrh na servisné čistenie výkladov akéhokoľvek rozsahu prevádzok na území SR a ČR. Najčastejším servisným cyklom je umývanie výkladov 1x za 14 alebo 1x 30 dní.

Umývanie a čistenie výkladov vykonávame vo všetkých mestách na Slovensku. Taktiež pre vás vieme vykonať: umývanie a čistenie vitrín, log, vývesných štítov, sklenených a presklených stien, zrkadiel, zrkadlových stien, sklenených paravanov, skúšobných kabín, mreží a roliet, čistenie po stavbe, po remeselníkoch, po maľovaní, po rekonštrukcii, renovácii, sklenároch, pred otvorením prevádzky, po sťahovaní. Pred umytím okien a výkladov vám odstránime všetky farby, silikóny, polepy, reklamné pútače, plagáty, reklamy a polepy z nedovoleného výlepu. Ďalej vieme pred umytím výkladov zabezpečiť aj strhávanie a odstraňovanie reklamných fólií, polepov z akcií. Po odstránení a strhnutí polepov, fólií, plagátov a reklamných výlepov vám korundovými žiletkami citlivo oškriabeme zbytky lepidla a to tak, aby sa nepoškodili a nepoškriabali výklady.

A Servis Lipka poskytuje služby odstránenia graffitov po celom území SR: Bratislava, Trnava, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Košice, Prešov, Poprad.

Umývanie výkladov
4.86 (97.14%) 7 votes

2 thoughts on “Umývanie výkladov”

  1. dobrý deň,
    mohla by som vás poprosiť o nacenenie umývania výkladu na predajni tous v Auparku potrebovali by sme umyť cca 64m2 jedná sa o výklad a čierne zrkadlové steny, na ktorých sa usadzuje prach .

    ďakujem Gluchová

  2. Dobry den,
    poprosim kontaktujte obchodne oddelenie na tel. cisle: +421 911 740 933 alebo +421 911 740 733. admin

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Cenovú ponuku vypracujeme do 24h

             

*Špecifikácia

             


             (povolené súbory: jpg, jpeg, gif, pdf, png)

             

             
Súhlasím so spracovaním osobných údajov*
Prečítal som si a súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami*
             

             
Polia označené * sú povinné.

X