v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie podláh

čistenie podláh

Umývanie podláh akéhokoľvek typu (dlažba, mramor, linoleum, marmoleum, PVC, betón). Máme techniku a školený personál jednak na pravidelné umývanie bežne znečistených prevádzok ako aj na náročné postavebné čistenie podláh. Pokiaľ chcete svoju podlahu udržať dlhú dobu v čo najlepšom stave, odporúčame vám zvážiť tiež náter ochrannou emulziou (cenník).

Strojové umývanie podláh

Strojové umývanie podláh

Čistíme všetky typy podláh: betónové podlahy, drátkobetónové podlahy, podlahy s exidovou stierkou, zámkové dlažby, liate podlahy, dlažby – keramické podlahy, linolea, marmolea, plávajúce podlahy, drevené podlahy, priemyselné podlahy, mastné a extrémne znečistené podlahy vyčistíme od nečistôt po stavbe, po maliaroch. Rovnako dokážeme vyčistiť podlahy silne znečistené po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, podlahy chemicky a priemyselne znečistené, podlahy znečistené od gumových šmúh, podlahy znečistené od špárovacej hmoty, cementu a farieb.

Umývanie podláh Bratislava

Kvalitné a hĺbkové čistenie podláh

To všetko je možné kvalitne a hĺbkovo vyčistiť a to len vďaka strojovému čisteniu generálnou metódou s kotúčovým strojom a tlakovým vysávaním. Čistenie je veľmi efektívne, a to aj vďaka postupu, ktorý používame. Pri metóde strojového čistenia používame, ako už z názvu vyplýva, kotúčový stroj s tlakovým vysávaním.

Ostatné naše služby

Poskytujeme aj služby v oblasti: (odstránenie grafitov, antigrafitové nátery, čistenie kobercov, umývanie okien, výkladov a podláh) po celom území SR (Bratislava, Trnava, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Košice, Prešov, Poprad)