v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien

Umývanie okien zaisťujeme pre veľké množstvo veľkých aj malých firiem na celom území Slovenska, Českej republiky a najnovšie aj vo Viedni. Čistenie okien sme schopní zaistiť kedykoľvek počas dňa po dobu celého roka. Čistenie okien vykonávame aj vo výškach a na ťažko prístupných miestach (cenník).

Pravidelné umývanie okien

servisne čistenie okien

Na základe Vašej požiadavky sme schopní Vám vypracovať finančný návrh na servisné čistenie okien akéhokoľvek rozmeru na území SR, ČR alebo vo Viedni.

Ponúkame čistenie okien, rámov, parapet, výkladov, okien a presklených plôch vo výške pomocou horolezeckej a zlaňovacej techniky, umývanie a čistenie okien pomocou hydraulického ramena a montážnej plošiny, výškové práce: umývanie a čistenie okien, sklenených a presklených plôch; umývanie sklenených tabulí, skleníkov, zimných záhrad, presklených budov a domov, parkovacích domov, obchodných centier, výkladov prevádzok v obchodných centrách a v kamenných prevádzkach, vitrín, presklených schodísk, svetlíkov, luxferov, kopilitov, polykarbonátov, sklenených prístreškov, sklenených a presklených stien budov a prevádzok, opaxidových stien, log a pútačov, sklenených portálov a podkladov log, presklených a sklenených výkladov, sklenených a presklených zábradlí, zábran a plotov, sklenených a presklených stropov a podláh, zrkadiel a zrkadlových stien, mreží a roliet, hladkých stien, sklenených svetiel a lustrov, umývanie a čistenie všetkých rozvodov vody, klimatizácie, elektriny, plynu a odpadu nad predajnou plochou.

Umývanie a čistenie okien, výkladov a presklených plôch po maľovaní, remeslách, rekonštrukciách, po stavbe, prestavbe, výmene skiel a výkladov, pred otvorením prevádzky. Umývanie a čistenie okien v domácnosti, vo firme, v obchode alebo prevádzke, v byte, na dome a v rodinných domoch. Umývanie a čistenie plastových okien, sklenených stien, výťahov, kancelárií. Servisné umývanie a čistenie okien a výkladov. Jednorázové umývanie a čistenie okien a výkladov. Nárazové čistenie okien, výkladov, log, pútačov, mreží, roliet, žalúzií, vonkajších predokenných žalúzií, zrkadiel, zrkadlových stien, reklám, solárnych panelov, výkladov prevádzok v obchodných centrách…

Odstránenie nečistôt z okien

Umývanie okien a výkladov

Strhnutie a odstránenie z výkladov, okien a sklenených tabulí všetkých polepov, lepidiel, silikónu, farieb po rekonštrukciách predajní a prevádzok v obchodných centrách a v uliciach miest. Strhnutie a odstránenie fólií, samolepiek, banerov, reklamných polepov a polepov akcií z výkladov, okien a sklenených plôch či tabulí. Oškrabanie a vyčistenie od farieb a silikónov po rekonštrukciách výkladov a odstránenie zbytkov lepidla po strhnutých polepoch, fóliách a reklamách za pomoci korundových žiletiek.

Čistenie okien a výkladov

Každý chce mať čisté okná a každý chce, aby okná vydržali čo najdlhšie čisté a bez šmúh. No pôsobením vonkajších vplyvov sa okná rýchlo špinia a pre udržanie čistého vzhľadu je potrebné pravidelné umývanie. Našou hlavnou doménou a oblasťou v upratovaní je servisné umývanie presklených plôch. Servisné umývanie, čiže pravidelné umývanie sa vykonáva v určitých intervaloch, ktoré si môže zákazník nastaviť podľa svojich potrieb: 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×90 a 1×180 dní, alebo nepravidelne. Pod nepravidelným umývaním máme na mysli postavebné umývanie alebo generálne umývanie sklenených plôch, ktoré sa vykonáva menej ako raz za pol roka. Najčastejšie takto servisne umývame jednotlivé predajne v obchodných centrách, v kanceláriách, ale okná umyjeme aj priamo u vás doma.

Väčšina ľudí používa pri umývaní okien leštidlá, ktoré zabezpečia, že okná budú pekné lesklé a bez väčšej námahy. Krátky čas po umytí sú okná naozaj krásne lesklé a čisté, ale po chvíli sa na ne začnú prichytávať nečistoty a tak sú znova špinavé. Aby sme predĺžili dobu, počas ktorej sú okná čisté, nepoužívame pri umývaní žiadne leštiace prostriedky. Takto ostanú okná dlhšie čisté. Ak sa na oknách nachádzajú reklamné polepy a zákazník si ich želá odstrániť, odstraňujeme tieto špeciálnymi korundovými žiletkami, ktoré zaručia to, že pri odstraňovaní polepov sa sklo nepoškodí, avšak odstránia sa všetky polepy vrátane lepidla.

Umývanie okien vo výškach

Nie všetky okná a presklené plochy sa dajú umyť pohodlne zo zeme. Sú aj také, ktoré sa nachádzajú vo výškach a na umývanie práve týchto plôch potom používame rebríky, vysokozdvižnú techniku, alebo certifikovaných horolezcov, ktorí sú preškolení podľa platnej vyhlášky. Na svoju prácu sú profesionálne pripravovaní a výsledok je vždy k maximálnej spokojnosti zákazníka. Ak chcete maximalizovať účinok umývania okien a ochrániť ich nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, odporúčame naniesť špeciálnu samočistiacu hydrofóbnu impregnáciu.

Výškové umývanie skiel Čistenie okien a výškových budov výškové práce Čistenie okien Bratislava

Samočistiaca hydrofóbna impregnácia je jedinečná ochrana, ktorú nanášame na vyčistený povrch presklených plôch. Vďaka tejto nanotechnologickej nešpinavej úprave sa presklená plocha udrží čistá po dlhý čas a to bez nutnosti častého umývania skiel. Je to zapríčinené tým, že táto nanovrstva je extrémne odolná a trvanlivá a navyše je voľným okom neviditeľná. Najlepšie sa dá nanesená nanovrstva rozoznať pri daždi, kedy kvapky vody rýchlo stekajú dole po skle, nedržia sa na povrchu a pri stekaní nezanechávajú za sebou stopy, ktoré sú inak po zaschnutí viditeľné a okno pôsobí špinavo. To sa pri tejto ochrane stať nemôže, lebo voda sa na skle neudrží. Takáto ochrana vydrží na skle až 5 rokov a je ideálne ju naniesť hneď po dokonalom umytí skiel.

Naše služby využíva mnoho zákazníkov v celej Českej republike, na Slovensku, Rakúsku, ale aj v Nemecku. Vďaka našej flexibilite sme schopní reagovať na požiadavky zákazníka ihneď a zákazku zrealizovať už do druhého dňa.