v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Oprava fasády

Oprava fasády

Jednou z našich činností je oprava fasády. Našim klientom radíme, aby ju nepodceňovali, nakoľko len na dobrom základe sa dá efektívne ďalej pracovať.

Je dôležité zaceliť všetky praskliny, trhliny a iné hlboké aj povrchové vady, aby sa ďalej nerozširovali a nepoškodzovali budovu. Samozrejme je to možné len po určitý stav, neskôr je už nutné posunúť opravy stavebným spoločnostiam.

Oprava fasád

Odstránenie graffiti náter antigraffiti a fasádnou farbou Bratislava

V rámci nášho „systému čistých budov“ sme schopní zabezpečiť najnutnejšie povrchové úpravy a opravy fasád.

Túto službu doporučujeme pokiaľ je povrch na objekte, na ktorý chcete naniesť ochranný antigrafitový náter, alebo náter fasádnou farbou, schátraný, popraskaný, lúpe sa farba alebo sa odlupuje omietka.

Praskliny a drobné dierky spravíme silikátovým tmelom, poškodené vrstvy náteru odstránime a väčšie nerovnosti a obúchané rohy spravíme špeciálnym fasádnym tmelom. Všetky tieto služby vykonávajú špeciálne zaškolení zamestnanci.

Antigraffitová ochrana

Antigraffitový náter – Bratislava

Naša firma sa pri poskytovaní svojich služieb často stretáva s povrchom, ktorý svojou vonkajšou štruktúrou či vzhľadom nevyhovuje esteticky ale ani bezpečnostne. Pokiaľ si od nás objednáte kompletnú službu, predtým, ako povrch budovy alebo iného objektu ošetríme antigraffitovou ochranou, musíme ho sceliť, zjednotiť a farebne zladiť. Na to, aby bol povrch dokonale pripravený na nanesenie ochrany, využívame na opravenie drobných dierok silikónový tmel.

Všetky poškodené vrstvy náteru odstránime a všetky nerovnosti alebo opadané rohy vyrovnáme so špeciálnym fasádnym tmelom. Poslednou fázou pred nanášaním antigraffitovej vrstvy je farebné zjednotenie ošetrovanej plochy. Na to využívame kvalitné fasádne farby značky Weber v 2 vrstvách. Naši odborní technici vám vedia poradiť jednak pri výbere farby, ako aj pomôcť pri poskytnutí ďalších našich služieb. Na základe nášho programu STOP GRAFFITY dbáme na to, aby boli všetky budovy našich klientov čisté a opravené. Snažíme sa preto aj novým zákazníkom vyjsť v ústrety a pomôcť im očistiť ich budovy od neželaných graffitov či celkovo sceliť povrch.

Pri poskytovaní našich služieb sa snažíme postupovať rýchlo a vykonať práce v čo najkratšom čase. Samozrejme, dbáme na kvalitu a správnosť vykonaných prác. Všetky naše služby Vám vieme poskytnúť na celom území Slovenska, českej republiky ako aj v Rakúsku či Nemecku.

Natieranie fasád

Penetrácia fasád

Po vykonaní týchto oprav a pred prípadným nanesením fasádnej farby je potrebné ešte celú plochu poriadne napenetrovať, čo slúži na spevnenie predchádzajúcich vrstiev náteru a fixáciu povrchu. Pokiaľ ste sa rozhodli opravené miesta pred natretím ochranným náterom pretrieť len lokálne, penetrácia nie je nutná.

A Servis Lipka poskytuje služby odstránenia graffitov po celom území SR, CZ, AT, DE.