v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistenie čalúnenia

Čistením čalúnenia sa vaša sedačka zbaví zažratej špiny, odstránia sa prachové častice z čalúneného nábytku. Postará sa o dokonalé odstránenie nevítaných pachov a nebezpečných roztočov.

cistenie čalúnenia

Vyčistením čalúnenia dosiahneme dokonalú čistotu sedacích súprav

Dobrý dojem z celého interiéru totiž často závisí aj od vzhľadu vašich sedacích súprav a nábytku.

Sedačky a ďalšie súpravy sú vyrábané s látkovými aj koženými poťahmi, ktoré musia byť pravidelne čistené. Ak sa totiž sedacia súprava zašpiní na určitú úroveň, nečistoty sa len veľmi ťažko dajú odstrániť.

Pracujeme s profesionálnymi výkonnými tepovacími strojmi a s kvalitnými ekologickými čistiacimi prostriedkami. Na fľaky, alebo veľmi silno znečistené miesta používame rôzne špeciálne čistiace prostriedky. Hĺbkovým tepovaním sedačiek a iného čalúneného nábytku vám odstránime aj staré nečistoty, fľaky, nežiaduci zápach (cigaretový dym), roztoče, nehody po vašich deťoch, alebo štvornohých miláčikoch.

Dokonalé čistenie

Čistenie čalúnenia

Pre dokonalú čistotu vašich sedacích súprav a nábytku ponúkame čistenie čalúnenia. A Servis Lipka odporúča pravidelné čistenie sedačiek.

Nechajte si vašu sedačku vyčistiť ešte dnes, vyčistíme vám ju za najlepšie ceny. Ponúkame profesionálny prístup so zárukou kvality. Vaša sedačka bude ako nová.

Pravidelným čistením a tepovaním sa zabraňuje množeniu plesní a prachu, roztočov, mikroorganizmov, rôznym alergénom, zápachu a zažranej špine.

Naše služby

A Servis Lipka poskytuje všetky svoje služby: po celom území SR (Bratislava, Trnava, Nitra, Prievidza, Trenčín, Žilina, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Košice, Prešov, Poprad..)