v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Odborne navoskované linoleum nielen predĺžia životnosť, ale zvýraznia krásny vzhľad

Odborne navoskované linoleum nielen predĺžia životnosť, ale zvýraznia krásny vzhľad 5 nov

V našej firme A SERVIS LIPKA ponúkame celý rad služieb a jednou z nich je aj čistenie podláh, ktorému by sme sa chceli v tomto článku viac venovať. K úspešnému strojovému čistenie podláh používame kotúčový stroj, ktorý zabezpečuje detailné a hĺbkové vyčistenie.

Obliečka vosku je vhodná ochrana pre marloleum, lino a vinylové podlahy

Postupujeme nasledujúcim spôsobom. Podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaý, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme ju doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Ručíme za to, že naši pracovníci sú riadne preškolení profesionáli, ktorí na svoju práci používajú vždy len tie najkvalitnejšie prípravky a pomôcky.

Len preto, že podlahy sa udržiavajú jednoduchšie ako koberce, ešte neznamená, že sa im nemáme venovať. Nedostatočne ošetrované podlahy začnú totiž skoro vyzerať opotrebovane a strácajú svoj pôvodný vzhľad. Pri ich čistení však treba používať šetrné prípravky, aby nedošlo k poškodeniu podlahy. To rovnako platí aj strojové čistenie podláh

Naša upratovacia firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch siahame aj po kyslých prípravkoch, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách.

Našim zákazníkom taktiež odporúčame, aby po každom čistení nechali povrch podlahy zakonzervovať nanesením fluatácie, teda vrstvy priemyselného polyméru. Inak povedané, nechali si podlahu odborne navoskovať. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že nedôjde k hlbšiemu znečisteniu ošetrenej podlahy.

Naša firma na podlahy aplikuje prevažne pololesklý vosk, ktorý máme dlhodobo osvedčený a sú s ním výborné skúsenosti. Vosk do podlahy votrieme dva až trikrát, tak aby tak sa vytvorila odolná a kompaktná vrstva, ktorá podlahe zabezpečí pružnosť, elasticitu, a taktiež veľmi potrebný protišmykový efekt.

Našou nedávnou zákazkou bolo čistenie podláh v predajni so spodnou bielizňou. Obchod bol situovaný v jednom menšom obchodnom stredisku, kde síce mali upratovací tím, ale pracovníci tejto predajne neboli s výsledkami čistenia spokojní.

A pretože nemali inú možnosť ako to rázne napraviť, rozhodli sa pre vlastné riešenie. Obrátili na nás, aby sme sa o ich podlahy odborne postarali. Sme radi, že si na túto prácu vybrali práve nás a veríme, že ich dôveru naši zamestnanci v žiadnom smere nesklamali.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.