v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Nová betónová podlaha a dlažba alebo čerstvo hĺbkovo vyčistená s dokonale čistým povrchom sa oplatí naimpregnovať

Nová betónová podlaha a dlažba alebo čerstvo hĺbkovo vyčistená s dokonale čistým povrchom sa oplatí naimpregnovať 5 nov

V našej čajovni sa nám nedávno zdalo, že podlahy potrebujú vyčistiť. Vyhnúť sa tomu nedalo, keďže hostia chodia často bosí, čo je normálne. Na miestach kde sedia sa totiž tradične vyzúva. A tak sme si povedali, že podlahy necháme ošetriť nejakými odborníkmi.

Hydrofóbna impregnácia slúži ako ochrana betónových podláh a dlažieb pred znečistením veľmi dobre aj niekoľko rokov

Chybou ale bolo, že doteraz nemal nikto z nás s podobnou upratovacou firmou skúsenosti. Pochopiteľne, mali sme na mysli len kvalitnú a profesionálnu spoločnosť. Poloamatérske čistenie sme raz zažili a navždy stačilo. Takže neostávalo nič iné, ako začať systematicky prejsť web, prečitať si ohlasy, či recenzie a vyberať podľa nich.

Postupne sme sa s kolegami zhodli, že sa obrátime na upratovaciu firmu Impregnácia podláh Bratislava, ktorá mala naozaj tie najlepšie referencie a zdala sa nám skutočne dobrou voľbou. Zákazníci boli s jej odbornými službami spokojní a odporúčali ju do pozornosti aj ďalším. A tak sme ich obratom kontaktovali a dohodli sa na termíne čistenia. Pracovníci nás nesklamali. Prišli k nám presne a po krátkej príprave sa pustili do práce.

Musíme uznať, že podlaha sa vďaka A SERVIS LIPKA celkom premenila a bola naozaj krásna. Dokonca sa niektorí naši zákazníci pýtali, kto ju tak perfektne vyčistil. Ako teda odborníci postupovali? Podlahu najskôr precízne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom bola napojená hubica s gumovými lištami.

Potom podlahu ešte raz umyli čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a nechali ju voľne doschnúť. Dozvedeli sme sa tiež, že kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívajú, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy.

Na pracovníkoch ste videli, že svoju prácu dokonale ovládajú a sú to riadne vyškolení profesionáli. Na svoju prácu pritom používajú len veľmi kvalitné prípravky a pomôcky. Okrem iného nám odporučili, aby sme podlahy nechali čistiť takto dôkladne aspoň raz za rok. Ďalej nám odporučili, čo sme tiež využili hydrofóbnu impregnáciu na krásne vyčistenú podlahu.

Na argument, že tak krásne vyčistenú podlahu treba uchovať a zakonzervovať sme samozrejme počuli. Impregnácia podláh má jednoduchý princíp, na povrch tejto podlahy natiahnete chemicky kryštalickú mriežku, ktorá púšťa zvnútra vodnú paru, ale tekutiny a špina sa dovnútra povrchu nedostane, čo tí ľudia dnes nevymyslia. Skutočne sa to udržuje jedna báseň.

Už dnes vieme, že sa na určite obrátime aj na budúce. A nebudú to zrejme len podlahy. Spoločnosť totiž ponúka celý rad ďalších profesionálnych upratovacích služieb, ktoré budú určite rovnako skvelé ako ich čistenie podláh

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.