v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Hĺbkové čistenie dlažby a betónových, epoxidových podlahy vyžaduje silný rotačný stroj

Hĺbkové čistenie dlažby a betónových, epoxidových podlahy vyžaduje silný rotačný stroj 5 nov

V našej upratovacej firme Čistenie dlažieb Bratislava ponúkame celý rad upratovacích služieb, medzi ktoré patrí aj strojové čistenie podláh. Práve o ňom chceme dnes s vami krátko hovoriť. Aby sme dosiahli pri čistení podláh čo najvyšší účinok, používame osvedčený kotúčový stroj, ktorý zabezpečuje detailné a hĺbkové vyčistenie.

Vyčistenie fľakov, dlhoročné špiny a prečistenie povrchu do štruktúry zvládne iba na dlažbách a betónových podlahách kotúčový stroj

Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento stroj s hmotnosťou 50 kg a priamym prítlakom na čistiaci kotúč s priemerom 45 centimetrov, využívame na kvalitné vyčistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh.

Naši pracovníci sú samozrejme riadne vyškolenými profesionálmi, ktorí pri svojej práci používajú len tie najkvalitnejšie prípravky a pomôcky. Pre strojové čistenie podláh je taktiež veľmi dôležité používať kvalitnú a šetrnú čistiacu chémiu. Inak by bolo nemožné v procese odborného čistenia dosahovať a splniť požadovaný cieľ.

Naša upratovacia firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch siahame aj po kyslých prípravkoch, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž veľmi agresívna. Na druhej strane ale dokonale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. V iných prípadoch sa ale používať nemá.

Naposledy sme čistili podlahu v jednej čajovni, kedy si so stavom podláh už sami nedokázali poradiť. A tak sa obrátili na nás, aby sme sa o to odborne a komplexne postarali. A tak sme všetky plochy vyčistili podľa vyššie spomínaného odborného postupu. Nakoniec sme podlahy ešte zakonzervovali voskom, aby im vydržali čisté čo najdlhšie.

Dnes patrí táto čajovňa sa k našim stálym zákazníkom, z čoho máme samozrejme radosť. Stály zákazník je vlastne spokojný zákazník, a práve on dáva našej práci zmysel. Vo firme A SERVIS LIPKA okrem čistenie podláh ponúkame aj rad iných služieb. Napríklad odstránenie starého vosku z podlahy a nanesenie novej ochrannej polymérovej vrstvy, strojové hĺbkové čistenie kobercov alebo ošetrenie nábytkového čalúnenia.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.