v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Akú chémiu a ako odborne vyčistiť podlahu do hĺbky kapilárnej škáry

Akú chémiu a ako odborne vyčistiť podlahu do hĺbky kapilárnej škáry 5 nov

Som vedúcim predajne s dekoráciami a darčekovým tovarom. Nedávno so sa po predajni rozhiadol trochu dôkladnejšie a zdalo sa mi, že podlahy už nie sú v najlepšom stave. Tak som poprosil zamestnancov, aby im venovali zvýšenú pozornosť. Žiaľ, ich vzhľad sa ani po čase nijako zásadne nezmenil. A pritom nemôžem povedať, žeby sa pri ich čistení nesnažili, to nie.

Betónové podlahy, epoxidové podlahy a dlažby čistite generálne kotúčovým strojom a odmena Vás nemine

Nakoniec som rozhodol, že bude asi najlepšie, keď si na naše podlahy najmeme dajakých odborníkov. Ale nikto z kamarátov a kolegov nemal s podobnou firmou žiadne skúsenosti, takže hľadanie ostalo na nás.

Pátral som teda po internetových vyhľadávačoch a rôznych diskusiách po firmách, ktoré by mali nielen dostatok skúseností, ale aj dobré referencie. Napokon som narazil na firmu Strojové umývanie podláh a ihneď ich kontaktoval.

Na diskusných fórach totiž o nich písali len v dobrom. Pozitívnych referencií a ohlasov bolo naozaj veľa, takže som mal istotu, že by to malo dobre dopadnúť. Povedal som im naše požiadavky a spýtal sa, či kedy majú prvý voľný termín. Bol som vážne milo prekvapený, lebo mohli prísť už o dva dni. Po príchode na nič nečakali a pustili sa do čistenia.

Podlahu najskôr kvalitne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom bola napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyli čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a nechali ju voľne doschnúť.

 

Dozvedeli sme sa, že kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívajú, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento stroj s hmotnosťou 50 kilogramov a prítlakom na kotúč s priemerom 45 centimetrov, využívajú na kvalitné čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh.

Človek na pracovníkoch firmy videl, že ide o riadne preškolených profesionálov, ktorí sa vo svojej práci nielen perfektne vyznajú, ale pri nej používajú len vysokokvalitné prípravky a pomôcky. A naše podlahy? Sú opäť nádherná a krásne čisté, takmer ako nové. Od tej doby sa na spoločnosť obraciam pravidelne a sme s nimi veľmi spokojní.

Okrem toho využívame aj ich ďalšie služby, pretože odvádzajú skvelú prácu. Nie je to žiadne tajomstvo, že firma mi už viackrát pomohla aj u mňa doma. Takže, ak práve hľadáte špičkovú a spoľahlivú upratovaciu firmu, odporúčame len túto A SERVIS LIPKA. S ich zamestnancami sa na všetkom rýchlo a perfektne dohodnete, takže človek má pocit, akokeby pre neho pracovali starí, dobrí známi. Pre informácie o iných službách si kliknte aj ich web stránky a dozviete sa viac.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.