v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Môj kozmetický salón má opäť čistú a sviežu fasádu bez graffitov

Môj kozmetický salón má opäť čistú a sviežu fasádu bez graffitov 2 nov

Vždy som túžila pracovať v kozmetickom salóne. Jednoducho ma baví starať sa o pleť ľudí a určitým spôsobom ju tak skrášľovať. Časom sa mi pošťastilo a ja som si mohla otvoriť vlastný kozmetický salón. Je v širšom centre mesta, takže o zákazníkov núdzu nemám, skôr naopa. Lenže pre nejakým časom som sa o ich priazeň právom obávala. Prečo? Na fasáde domu, kde svoj salón prevádzkujem sa z ničoho nič začala vynárať nepekná pleseň a tiež nepekné a veľmi nevítané graffiti.

Vieme, že graffiti v Bratislave iba kvitne a obrana je nutná

V istom smere som tým ľuďom rozumela. Tiež by som nešla na kozmetiku k niekomu, kto má salón v budove s plesňou. Pritom som netušila odkiaľ sa na stenách vzala. Najprv to boli len akési malé bodky a fliačiky. Sprvu som si myslela, že nejaká špina a tak. No potom sa začali tie fľaky množiť a širiť, takže som pochopila o čo ide. Snažila som sa ich zbaviť, ale bola to márna snaha. Nemala som ani techniku, ani prostriedky, ktoré by zabrali.

A tak som si na pomoc zavolala skúsený tím pracovníkov z firmy Antigraffiti Bratislava. Firmu som objavila na internete. Ukázalo sa, že v boji s plesňou, graffitami, čmáranicami na fasádach a ochrane fasád proti tagom a graffiti a nečistotami na fasádach patrí medzi špičku. Keď som do firmy zavolala, hovorila s milou pani, ktorá mi dokonca dala vybrať medzi niekoľkými termínmi. To ma fakt príjemne prekvapilo. No a za dva dni prišiel ku mne tím pracovníkov a dali sa do práce.

Nestačila som sa ani dobre čudovať ako sa všetka tá nevzhľadná pleseň postupne z fasády strácala a stenám môjho kozmetického salónu sa pomaly vracal ich stratený vzhľad. Pracovníci A SERVIS LIPKA začali s mechanickým a chemickým čistením fasády tlakovou vodou.

Voda bola obohatená čistiacou chémiou, ktorá fasádu nijako nepoškodí a udrží ju v dobrej kondícii. Fasáda tak ostáva farebne jednotná, čiže nie je potrebné obnovovať fasádnu výmaľbu. Potom prišiel na rad chemický nástrek a nakoniec aplikácia protiplesňového náteru LSG, ktorá je mimoriadne účinný a veľmi odolný.

Po zaschnutí náteru sa na ošetrenom povrchu fasády vytvorí ľahko umývateľná, priehľadná a difúzne otvorená ochranná mikrovrstva. Náter je pritom možné veľmi ľahko aplikovať nielen na fasády domov, ale tiež na drevo, drevoštiepkové a drevotrieskové dosky, umakart, betón, keramické obklady a ďalšie materiály. LSG náter výborne odoláva negatívnym účinkom UV žiarenia, takže netreba mať obavy z predčasnej degradácie materiálu fasády a jej vyblednutia.

Pracovníci firmy hovorili, že náter spoľahlivo vydrží 6 až 10 rokov, takže som nadšená, že podobný problém nebudem musieť riešiť už o pár mesiacov. Dôležité však je, že mi nebude pleseň znechucovať kliento a ja budem pracovať v čistom a hygienickom prostredí.

Spoločnosť je teda profesionálom na svojom mieste. Dokonca som začala uvažovať, že ich poverím aj čistením podláh v salóne, pretože ide o odbornú službu, ktorú taktiež ponúkajú. Napokon, stačí si nájsť ich web stránky a zistíte všetko potrebné.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.