v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Graffiti a prevencia? Kto je pripravený nie je prekvapený

Graffiti a prevencia? Kto je pripravený nie je prekvapený 2 nov

Stačila jedna noc a steny obchodného centra sa pod rukami sprejerov premenili na nepoznanie. Fasáda bola plná pubertálnych hlúpostí, trápnych urážok a vulgárnych obrázkov. Nemali sme na výber. Museli sme s tým niečo robiť, keďže pre návštevníkov nášho centra to nebol radostný pohľad. Nehovoriac o tom, že sprej prenikne do fasády a dokonale ju zničí.

Antigrafitové ochranné nátery zaistia 100% odstránenie graffiti aj z marmolitu a jemne štruktúrované omietky zateplených fasád

Na pomoc sme si teda zavolali upratovaciu firmu Odstraňovanie graffiti Bratislava, ktorá na svojich internetových stránkach ponúka vyčistenie fasády od graffiti, plesní aj nečistôt. Keď sme do firmy zavolali boli veľmi milí a ústretoví. Dali na dokonca na výber z niekoľkých termínov. Prirodzene, že sme siahli po tom najskoršom. Bolo nám totiž jasné, že rýchle, účinné a trvác riešenie si zaslúži nielen naša fasáda, ale i naša klientela.

Firmu sme si vybrali z rôznych dôvodov, ale tiež preto, že sa nám zapáčil technologický postup, ktorý sme našli na jej web stránkach. Pochopiteľne, že hlavným dôvodom bolo množstvo pozitívnych recenzií a odporúčaní. A pozor, nielen od súkromníkov, ale aj od väčších, či menších firem, úradov alebo rôznych inštitúcií.

Keď tím špecialistov v daný deň a čas prišiel, dali sa ihneď do práce. Začali okamžite s čistením, keďže im bolo jasné, že čas sú peniaze a dobré meno môže aj obchodné centrum stratiť v priebehu pár dní. Bolo skrátka vidieť, že sa vo svojej práci vyznajú a majú dlhoročné odborné skúsenosti. S prácou boli hotoví o pár hodín, pričom žiadnym spôsobom nenarušili chod nášho obchodného centra, čo je tiež dôlazom ich profesionality.

V prvom rade všetky graffiti odstránili špeciálnym chemickým prípravkom. Na fasáde tak ostal len málo viditeľný tiež po pôvodných fľakoch. Ten potom starostlivo zatreli vopred pripravenu fasádnou farbou. No a potom naniesli ochranný protiplesňový náter AGO, vďaka ktorému máme istotu, že sa už graffiti na stene neobjaví.

Prirodzene, že náter naniesli na všetky fasády, čo je najlepšia prevencia proti ďalšiemu vandalizmu. Je dobré vedieť, že ak tento náter na fasáde chýba, býva účinnosť odstránenia graffiti okolo 60 až 90 percent. Lenže po aplikácii AGO náteru máme garanciu, že likvidácia graffiti vyjde an sto percent. Firma pre nás odviedla naozaj skvelú prácu a že nikto by si s týmto problémom lepšie neporadil.

Ak teda akútne potrebujete niekoho, kto sa o takéto veci postará za vás, bude práve táto spoločnosť zásahom do čierneho. Príjemná a bezproblémová je nielen komunikácia s jej pracovníkmi, ale dokonalý je aj konečný výsledok. Po graffiti na fasáde nezostane ani stopa, čo dokonca nespoznáte ani vy sami.

Všetky tieto slová píšeme len z vlastnej skúsenosti. Upratovaciu spoločnosť A preto A SERVIS LIPKA vrele odporúčame všetkým, ktorí sa chcú graffiti nielen rýchlo a bezpečne zbaviť, ale chcú mať na stenách aj modernú a účinnú prevenciu.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.