v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie a leštenie okien patrí do rúk profíkov. Len to je záruka perfektného výsledku

Umývanie a leštenie okien patrí do rúk profíkov. Len to je záruka perfektného výsledku 2 okt

Umývanie okien predstavuje zrejme jednu z upratovacích činností, ktorú býva lepšie prenechať profesionálom. Pretože len vďaka profesionálnej technológii, účinnej chémii a skúsenostiam, môžu byť vaše okná dokonale a dlhodobo ošetrené. Aj to je jeden z dôvodov, prečo tieto služby ponúka naša profesionálna upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA.

Výškové umývanie presklených zimných záhrad vrátane odstránenia vodného kameňa, sanitrov a tvrdých nečistôt

Umývanie okien totiž veľa ľudí v obľube nemá a vďaka tomu ich čistia len zbežne a nepravidelne. Samozrejme, že sa potom na oknách usádza množstvo nečistôt, atmosférického spadu a rôznej inej špiny. Skrátka, presne takto by sa to robiť nemalo.

Takže, keď potom človek nájde chuť a naberie odvahu, aby ich konečne umyl, nebudú po bežnom, amatérskom umývaní také čisté, ako si predstavoval. Aj preto býva lepšie takúto úlohu prenechať na odborníkov a skúsených profesionálov.

Naša spoločnosť Umývanie zimných záhrad  v tomto smere disponuje nielen kvalitnými čistiacimi prostriedkami, ktoré v obchodoch ani bežne nekúpite, ale v nej pracujú dokonale vyškolení zamestnanci, pre ktorých nie je kvalitné umývanie a odborné čistenie okien – dokonca ani vo výškach –  žiadnou veľkou prekážkou.

Aby boli okná umyté naozaj kvalitne, býva dôležité umyť perfektne celú plochu okna, vrátane jeho rámov a parapetných dosiek. Naša technológia ošetrení okien spočíva v starostlivom umytí špeciálnym rozmyvákom, resp. následným a dôkladným zotretím sklenenej plochy pomocou stierky s kvalitnou gumou. Po preschnutí potom všetky umyté plochy pracovníci firmy dôkladne a na sucho vyleštia čistou bavlnenou tkaninou.

Vďaka našim skúsenostiam a skvelým výsledkom sa práve táto forma leštenia okien – teda tzv. trik suchého leštenia – využíva pri každej zákazke. Z hľadiska zásad, ktoré kladieme na kvalitu práce, pracovníci spoločnosti nikdy nepoužívajú leštiace prípravky. Áno, suché leštenie je fyzicky náročnejšie, ale tento postup ostáva trvalou garanciou, že okná nášho klienta ostanú dlhšie čisté a dokonale lesklé.

Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA má dlhoročnou praxou preverené, že pri použití leštiacich prípravkov „za mokra,“ sú po veľmi krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. Aj preto platí pravidlo, že po umývaní sklenených plôch nesmú zostať na oknách žiadne zvyšky starého leštidla.

Jednou z našich nedávnych zákaziek bolo umývanie okien v byte mladého páru, ktorí si prerábal interiér. S umývaním okien sa obrátili na nás. Pre našich zamestnancov to ale nebol problém. Okná vyčistili v špičkovej kvalite, takže zákazníci boli veľmi spokojní. Naše služby však neponúkame len na území Českej republiky, ale tiež na Slovensku, v Rakúsku aj v Nemecku. A tak sú aj tieto trhy zárukou, že prinášame tú najlepšiu možnú kvalitu.

 

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.