v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S nano impregnáciou budú vaše okná žiariť ako zrkadlo

S nano impregnáciou budú vaše okná žiariť ako zrkadlo 2 okt

Vlastním posilňovňu, kde máme aj niekoľko miestností, kde sa konajú skupinové lekcie. Ich súčasťou býva vždy veľké zrkadlo cez celú stenu. Samozrejme, že zrkadlá sú aj v posilňovni. No v poslednej dobe sa mi zdalo, že začínajú byť matné, bez iskry. Žiaľ, to sa týkalo aj okien. Pravda, naši brigádnici sú pri ich čistení fakt poctiví, ale zjavne nemali technologické prostriedky na to, aby to splnilo moje očakávania.

Umývanie a čistenie výkladov v obchodných centrách v Bratislave a na Slovensku

Tak sme teda s kamarátkou, ktorá je spolumajiteľkou, premýšľali, čo s tým. Povedali sme si, že najlepšie bude ak necháme zrkadlá a všetko to sklo poriadne umyť a vyleštiť od nejakej upratovacej firmy. A pretože sme niečím takým nemali žiadnu skúsenosť, hľadali sme možnosti na internete. Skrátka firmu, ktorá by sa nám pozdávala a spĺňala naše parametre.

Nakoniec sme stavili na upratovaciu spoločnosť  Umývanie výkladov Bratislava, takže sme ju oslovili. Musíme priznať, že na webe boli s ňou spokojní aj mnohí iní zákazníci, keďže firma mala medzi klientami dobré renomé. Naše okná a zrkadlá vyčistili bezchybne, pričom im všetka tá práca zabrala sotva jeden deň, čo je na také veľké centrum naozaj málo času.

Zamestnanci A SERVIS-u boli skutočne veľmi milí a komunikatívni, takže spolupráca fungovala. Ich prívetivosť musím vyzdvihnúť rovnako ako výkon, pretože je to prednosť, ktorá sa nevidí ta často. Dohodli sme sa proste rýchlo a perfektne, keďže z ich strany nebol prakticky žiadny problém prispôsobiť sa našim požiadavkám. Dokonca nám ponúkli super termín, takže sme na čistenie nemuseli nijako dlho čakať.

Skutočne sme s nimi boli veľmi spokojní. Ostáva faktom, že s takými milými zamestnancami sa nestretnete na každom rohu, a je preto radosť s nimi spolupracovať. Napokon, kto by chcel pracovať s ľuďmi, ktorí sú nepríjemní, aj keď robia dobre a kvalitne? Človeku je to proti srsti. A hovoriť o prípade, ak je firma nespoľahlivá, presúva termíny a mení podmienky, asi ani nemá zmysel. Ide len o zbytočný stres a neplodnú stratu času.

Ok, cena ich služieb je síce o niečo vyššia ako štandard, no z hľadiska pomeru cena-výkon, ide skutočne profesionálne pracujúcu firmu, ktorú vám môžeme jedine odporučiť. Raz darmo, zohnať dnes na presýtenom trhu to, čo naozaj hľadáte, nie je ľahká vec. Aj preto je niekedy lepšie čo-to priplatiť, pravda, ak nie je cenový rozdiel vyložene prehnaný.

A ešte niečo. A SERVIS sa zaoberá aj inými službami. Napríklad odstraňovaním graffiti, čo je určite výhoda. Keďže už máme preverné ich kvality, veľmi ľahko môžeme využiť aj túto službu. Čo ak sa na našich stenách objavia nejaké nepekné obrázky? Určite sa na ne opäť obrátime. Takže je pre nás celkom jedno, či využijeme ich služby odstraňovania graffiti alebo umývania okien – na výsledok sa budeme vždy tešiť. Napokon, ich služby oceňujú po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, čo hovorí samé za seba.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.