v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Zakonzervovanie je spôsob ako čistú podlahu nadlho uchovať v perfektnom stave

Zakonzervovanie je spôsob ako čistú podlahu nadlho uchovať v perfektnom stave 2 okt

S čistením podláh to veľa ráz nebýva žiadna zábava. Sú prípady, kedy ani čistiace prípravky z drogérie neprinesú očakávaný výsledok. Dokonca sa stáva, že bežné, dobre známe drsné kefy, môžu podlahu naozaj poškodiť. Žiaľ, platí aj iný fakt, že bežné vytieranie na hĺbkové čistenie skrátka nemá. Našťastie sú aj iné, oveľa účinnejšie metódy. Napríklad strojové čistenie, ktoré svojim zákazníkom ponúka spoločnosť.

Ten kto konzervuje ten ide a kto maže ten ide, neskutočný prínos impregnácie

Potom, čo sme ich služby vyskúšali, nedáme ňu dopustiť. Podlahy ostali po ich čistení perfektné, bez akýchkoľvek nečistôt. Firma má totiž s profesionálnym čistením podláh dlhoročné skúsenosti. My sme potrebovali vyčistiť podlahy v našom hobby markete, kde sa zameriavame najmä na záhradníctvo, domácich majstrov a tak. A musíme povedať, že sme s nimi  boli veľmi, ale veľmi spokojní.

Dnes už vieme, že sa skutočne vyplatí, ak si necháte vyčistenú podlahu odborne zakonzervovať nanesením tzv. fluatácie, teda vrstvou priemyselného polyméru, čiže vosku. Týmto spôsobom je zárukou, že už nedôjde k jej hlbšiemu. Firma na podlahu aplikuje prevažne pololesklý vosk, ktorý je dlhodobo osvedčený a má s ním výborné skúsenosti. Vosk votrú do podlahy dva až trikrát, tak aby sa vytvorila kompaktná vrstva, ktorá podlahe zabezpečí pružnosť, elasticitu a potrebný protišmykový efekt.

Používajú kvalitný nemecký pololesklý vosk PKD, teda odolný polymér s dobrou životnosťou. Tento polymér má celý rad výhod.  Veľmi výhodné je impregnovať betónové podlahy a dlažby, pretože impregnácia nedovolí nečistotám preniknúť do povrchu.

Podlaha ostáva dlhšie čistú, čiže ju netreba tak často umývať, pretože sa nečistoty na povrchu usádzajú oveľa menej. Ak teda máte väčšie priestory, ide o mimoriadne cennú výhodu. Pravda, ceny v A SERVIS-e sú o málo vyššie ako u iných firiem, ale takéto komplexné odborné služby sa zákazníkom rozhodne vyplácajú.

Kvalita naozaj vysoká, pričom používajú len tie najkvalitnejšie technológie, takže klient získava špičkový produkt v danej oblasti. Naviac, ich zamestnanci sú vždy milí, zdvorilí a po každej stánke profesionálni. Skrátka, pri službách tejto firmy si niet na čo sťažovať. Aj preto môžeme – z vlastnej a výbornej skúsenosti – ich servis vrelo odporučiť.

A SERVIS svoje služby realizuje po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Takže ich dobré meno, kvalita a odbornosť sa presadili aj za hranicam, čo je jednoznačný dôkaz našich slov. My sa na túto firmu určite obrátime znova, pretože sme s nimi boli maximálne spokojní. Pre viac informácií o ich poskytovaných službách si kliknite na web stránky spoločnosti, kde sa dozviete všetko, čo vás môže zaujímať.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.