v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Istota čistej a bezpečnej podlahy, čistá podlaha bez tvrdých nečistôt

Istota čistej a bezpečnej podlahy, čistá podlaha bez tvrdých nečistôt 2 okt

V našej upratovacej firme ponúkame celý rad upratovacích služieb. Dnes by sme chceli povedať viac o strojovom čistení podláh. Na úspešné a kvalitné strojové čistenie používame kotúčový čistiaci stroj, ktorý zabezpečuje detailné a hĺbkové vyčistenie.

Odstránenie zvyškov lepidiel, silikónov, tmelov a farieb z podláh

Najskôr podlahu vydrhneme pomocou účinnej čistiacej chémie. Keď bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti výkonným vysávačom, na ktorom je napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa zneutralizovala od chemického roztoku a necháme doschnúť.

Kotúčový stroj, ktorý na strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento jednokotúčový stroj s hmotnosťou 50 kilogramov a prítlakom na kotúč s priemerom 45 centimetrov, využívame na kvlaitné čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych palebo kameninových podláh.

V našej firme má zákazník istotu, že pre neho precujú riadne preškolení profesionáli, ktorí na svoju práci využívajú vždy len tie najkvalitnejšie prípravky a pomôcky. A pre strojové čistenie podláh platí, že je veľmi dôležité používať len špičkovú a šetrnú čistiacu chémiu. V opačnom prípade sa dajú len ťažko naplniť predstavy zákazníka a požadovaný cieľ.

Naša upratovacia firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch nasadzujeme aj kyslé prípravky, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž veľmi agresívna. Na druhej strane ale dokonale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Pre čistenie iných povrchov sa však nehodí.

Jednou z našich nedávnych zákaziek bolo čistenie podlahy v predajni s farbami. Ako sme sa dozvedli, ich podlahy neboli už dlhšiu dobu hĺbkovo čistené a ošetrovaná. Aj preto sa majiteľ predajne obrátili na nás. Pre kotúčový stroj a našich skúsených odborníkov to ale nebol príliš veľký problém. Tešilo nás, že s výsledkom boli majiteľ i jeho personál veľmi spokojní. Najviac práce bolo s odstránením zvyškov lepidiel, silikónov, tmelov a farieb z tejto podlahy, ale výsledok stál za to.

Okrem čistenia podláh ponúkame našim zákazníkov aj rad iných služieb. Napríklad odstránenie starého vosku z podlahy a nanesenie novej ochrannej vrstvy, strojové hĺbkové čistenie kobercov alebo čistenie čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem.

Ponúkame aj postavebné upratovanie alebo upratovacie výškové práce. Vykonávame čistenie a leštenie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. A ešte čosi. Naše odborné  služby realizujeme po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, takže sa už dnes tešíme aj na vás.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.