v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

O dlhodobú čistotu vašich okien sa postará pracné, možno primitívne, ale veľmi účinné suché leštenie

O dlhodobú čistotu vašich okien sa postará pracné, možno primitívne, ale veľmi účinné suché leštenie 2 okt

Ponúkame tú najlepšiu možnú dostupnú kvalitu, a to samozrejme vo všetkých službách, ktoré klientom prinášame. Dôkazom je aj to, že sme žiadaní nielen v Českej republike a na slovenskom, nemeckom, či rakúskom trhu.. Prínosom v ponuke technológií našich upratovacích služieb je naša úprimná snaha, aby sme okrem osvedčených a kvalitne vykonávaných postupov prinášali realizácie, ktoré majú čo najdlhšiu účinnosť.

Odstránenie polepov, fólií, zvyšky lepidiel zo skla okien a výkladov

Výrazná snaha, aby upratovacie technológie mali zásadný vplyv na predĺženie životnosti je zrejmá už pri samotnom objednávaní zákaziek. Práve tu má každý klient možnosť posúdiť ponuku našich umývacích a čistiacich metód, ale aj ponuku následného ošetrenia, keďže práve ono má zásadný vplyv na dlhšiu životnosť, a teda spokojnosť našich zákazníkov.

Samozrejme, že tieto slová platia aj pre oblasť umývania okien, výkladov, či presklených plôch alebo fasád a tiež v strhávaní plepov a fólií zo skla okien a výkladov. Naša vlastná firemná metóda preto spočíva vo veľmi kvalitnom umytí a vyčistení skiel odborne zdatnými profesionálnymi pracovníkmi, ktorí pri tejto činnosti zásadne používajú len značkové a účinné kozmetické prípravky a vybrané pomôcky.

Následné leštenie sa potom vykonáva pomocou našej technológie, tzv. trikom suchého leštenie. Ten eliminuje možnosť, žeby po istom čase – najmä pod vplyvom prírodných podmienok – vznikali na skle nevzhľadné šmuhy, kruhy a škvrny. Ich pôvod je pritom v používaní chemického leštidla. Takýto prípravok síce uľahčí náročnosť a pracnosť leštenia, ale po krátkej dobe sa všetok efekt vyleštených skiel úplne znehodnotí.

Po dokončení vlastného umývania a vyčistení skiel ponúka A SERVIS využitie technológie predĺženia životnosti a čistoty okien pomocou hydrofóbnej impregnácie. Táto moderná a účinná forma impregnácia sa aplikuje technológiou GlasProtect – GSP a zásadnou mierou znižuje náklady na údržbu sklenených plôch. Okrem toho viditeľne vylepšuje vzhľad ošetrenách okien a jednoznačne predlžuje ich životnosť.

Vďaka aplikácii nano impregnácie tak vzniká na okne spoľahlivá, odolná a samočistiaca nano vrstva. Vďaka nej je možné garantovať, že nami umyté okná alebo výklady vydržia čistá a lesklé veľmi dlho a ich následná údržba bude oveľa jednoduchšia. Napokon, presne takýto výsledok zákazníci očakávajú. Veď predsa nikto nebude investovať do umývania okien len preto, aby o chvíľu vyzerali rovnako ako predtým.

Jednou z našich ostatných zákaziek bolo umývanie a leštenie okien plus veľkých zrkadiel v tanečnej škole. Jej majitelia sú už našimi pravidelnými zákazníkmi, keďže už dávnejšie usúdili, že čistiť také veľké priestory vlastnými silami nezvládnu. Naša spoločnosť je tak úprimne rada, že si na tú spoluprácu vybrali práve nás. S našou odvedenou prácou vždy boli a sú veľmi spokojní, čo je pre nás to najväčšie vyznamenanie.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.