v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Impregnácia podlahy? Nič lepšie pre jej životnosť nemôžete urobiť

Impregnácia podlahy? Nič lepšie pre jej životnosť nemôžete urobiť 2 okt

Pracujem v predajni so spodnou a nočnou bielizňou a nedávno sme sa s kolegami zhodli, že naša podlaha už nie je práve v najlepšom stave. Mali sme síce v našej budove veľký upratovací tím, ale povieme to celkom otvorene – výsledok ich práce nebýva taký, aký sme si predstavovali. Žiaľ, nebolo v našich silách tento systém zmeniť.

Hydrofóbna impregnácia nevpustí do povrchu dlažby a betónu mastnoty, špinu a vhlkosť

A preto sme si povedali, že si skrátka „za vlastné“ najmeme nejakú upratovaciu firmu. So žiadnou firmou sme však nemali skúsenosti, takže som si sadla k počítaču a hľadala niekoho, kto by mal na webe dobré referencie. Prešla som si pomerne veľa recenzií, diskusií a ohlasov, a nakoniec vybrala upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Mala totiž najviac pozitívnych reakcií, pričom ku klienti chválili za jej profesionálnu a spoľahlivú prácu.

S kolegami sme sa teda rozhodli, že ideme do toho. Obratom som preto kontaktovala ľudí z A SERVIS-u a opísala im náš problém s podlahami. Veľmi rýchlo a úplnej pohode sme si  následne dohovorili termín aj kalkuláciu. Dobrý dojem na mňa urobila už samotná komunikácia. Dnes môžeme s istotou povedať, že táto firma odvádza skutočne skvelú robotu.

Prišli k nám načas, pripravení a usmiati. Pracovali sústredene, spoľahlivo a opatrne, takže náš majetok bol v tej chvíli aj ich majetkom. Podlahy precízne vydrhli a vykartáčovali. Vysvetlili nám, že aj pre strojové čistenie podláh je dôležité používať len kvalitnú a šetrnú čistiaci chémiu. V opačnom prípade je takmer nemožné splniť požadovaný cieľ.

Firma k hĺbkovému čisteniu podláh používa vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch siaha aj po kyslých prípravkoch, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž veľmi agresívna. Na druhej strane ale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Na odstraňovanie iných druhov znečistenia sa však neodporúča.

Keď podlahy kompletne vyčistili, naniesli na ich povrch vrstvu ochranného vosku, čiže priemyselného polyméru. Vosk potom naniesli pomocou špeciálneho stroja. Zároveň nám navrhli, koľko vrstiev polyméru bude naša vyčistená plocha potrebovať. Mohli sme si pritom zvoliť buď pololesklý alebo matný druh. Okrem toho nás ubezpečili, že podlahy sa nebudú šmýkať, čo môže každá predajňa len privítať. Impegnácia dlažby a betónových podláh je vhodná na ochranu pred olejom, špinou a vodou

Touto cestou by sme chceli avizovanú službu čistenia podláh od firmy A SERVIS LIPKA len a len odporučiť. Naše očakávania splnili vo všetkých smeroch, a to na výbornú. Spokojná tak bola nielen celá partia predajne, ale najmä naši ctení zákazníci. Vzhľad vyčistených a ošetrených podláh bol skrátka jedinečný.

Takže, ak hľadáte niekoho, kto vám kvalitne a dokonale vyčistí podlahu, vrelo odporúčame práve túto firmu. Naviac, spoločnosť realizuje aj celý rad ďalších odborných služieb, takže u nich nájdete kompletný serivs.. Pre viac informácií si stačí kliknúť na ich web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.