v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Veľmi znečistené okná treba prenechať špecialistom

Veľmi znečistené okná treba prenechať špecialistom 2 okt

S priateľkou sme už dlho chceli zrekonštruovať byt. Keď sme na to mali konečne dostatok finančných prostriedkov, tak sme sa do toho pustili. Na konci sme boli veľmi spokojní, keďže naša kamarátka – dizajnérka – a odviedla vynikajúcu prácu. Ale keď bolo po všetko, nenašli sme dosť síl na finálne upratovanie. A najhoršie na tom boli okná.

Čistenie presklených priečelí, fasád a striech v Bratislave

A tak sme sa dohovorili, že bude najlepšie, keď si na najmeme nejakú upratovaciu firmu. Vážn sme boli unavení, navyše sme si brali v práci aj veľa nadčasov, aby sme všetko poplatil. Takže najať si profíkov, bolo pre nás to najlepšie riešenie. Osobne umývanie okien neznášam. Radšej budem tri hodiny dlhšie v práci, ktorú mám rada. A za lepší zárobok si na to radšej niekoho najmem. No a moja priateľka našťastie zastáva rovnaký názor.

Nemali sme sa však žiadnu skúsenosť s podobnými firmami, takže sme sa museli spoliehať na rady a recenzie z internetu. A prečítal som toho vážne dosť, aby som mal istotu, že to dobre dopadne. Najviac sa mi pozdávala upratovacia firma Čistenie presklených priečelí, fasád Bratislava, pretože mala skutočne dobré referencie. Klienti síce tvrdili, že sú trochu drahší, lenže my sme to videli ako  investíciu, ktorá sa nám určite oplatí, takže som sa rozhodoi práve pre nich.

Špecialisti A SERVIS-u nám okná umyli perfektne a my s nimi už nemáme prakticky žiadnu prácu. Pokiaľ ide o mňa, štval by som sa pri tom aj celý deň, možno aj dlhšie. Aj keby sme to s priateľkou robili spoločne, tak by sa nám to nepodarilo urobiť tak perfektne, ako to dokázali oni. To si za takéto služby radšej vždy zaplatím. Najmä keď zvážim, že v skutočnosti nebola tá cena nijako premrštená a nenaplnila tak výstrahy poniektorých zákazníkov.

A aby sme sa o okná nemusel poriadne dlho starať, nechali sme na ne aplikovať nano impregnáciu GlasProtect – GSP. Podľa slov odborníkov A SERVIS-u vydrží v pohode aj niekoľko rokov a nová špina sa zo skiel opláchne len prúdom čistej vody. Aj to je dôvod. prečo by sme chceli túto firmu odporučiť aj ostatným, pretože u nás odviedli skutočne skvelú robotu a nám obom tak ušetrili more vzácneho času.

Zamestnanci boli navyše veľmi milí, ochotní a slušní a nemali sme s nimi jediný problém. Prišli v čas a svoju prácu odviedli naozaj dobre. Ďalšou výhodou je, že táto firma ponúka aj celý rad ďalších upratovacích služieb, takže ak budeme niekedy potrebovať niečo ďalšie, tak sa určite na ne znova obrátime. Spolupracovalo sa nimi vážne fajn, a tak človek vie, že v A SERVIS LIPKA má záruku najlepšej kvality a príjemnej komunikácie.

Takže ešte raz. Veľmi radi vám túto firmu odporúčame. Ak hľadáte niekoho, kto vám dokonale ošetrí okná, príp. vykoná iné, podobné služby, neváhajte! Naviac, takéto profesionálne služby realizujú nielen po celej Českej republike, ale aj na slovenskom, nemeckom alebo rakúskom trhu, takže o vysokej kvalite ich práce nemôže byť pochýb.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.