v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Pre dokonale vyčistené okná nepotrebujete čary, stačí sa obrátiť na profesionálov

Pre dokonale vyčistené okná nepotrebujete čary, stačí sa obrátiť na profesionálov 2 okt

Vždy som chcela mať vlastnú tanečnú školu a po niekoľkých rokoch sa mi to naozaj podarilo. Mala som na to svoje vlastné priestory, ktoré sme si zariadila podľa seba. Samozrejme, že skoro všade boli zrkadla, keďže bez nich sa tanečníci nielenže nevidia, ale neodhalia svoje chyby, ktorých sa musia pri pohľade do zrkadla zbaviť. Veľkou nevýhodou zrkadiel však je, že ich čistenie je nekonečný príbeh. Takže to chcelo celkom iný prístup.

Čistenie presklených pergol a odstránenie tvrdej špiny a machov a rias na sklách

S ich čistením sa tak od istého času – spolu s kolegom – spoliehame na upratovaciu firmu Čistenie presklených pergol. Pamätám si, keď sme sa s nimi a ich prácou stretli po prvýkrát. Predtým nám totiž okná aj zrkadlá čistila iná firma. Musím však na ňu prezradiť, že bola pomerne nespoľahlivá, neustále presúvala termíny a robota tiež veľa kvality nepobrala.

Takže sme si v tom čase sadli k internetu a spoločne hľadali firmu, ktorá by mala nielen dobré referencie, ale aj dostatok praxe a obecne uznaný kredit. Odvtedy teda spolupracujeme iba so spoločnosťou A SERVIS LIPKA a sme nadmieru spokojní. Okná aj zrkadlá sú po ich umytí a vyleštení krásne čisté, bez šmúh a fľakov. Lesknú sa do ďaleka a všetko je perfektné ošetrné,  vrátane okenných rámov a parapetných dosiek.

Pamätám si veľmi dobre, ako sme boli všetci prekvapení, keď u nás pracovali po prvý raz. Spolu s našimi kolegami sme boli z výsledku doslova nadšení a ich službu umývania okien naozaj odporúčame. Samozrejme, zrkadlá nevynímajúc. Ak teda aj vy hľadáte profesionálov, ktorí vedia, čo znamená „kvalitne umyté okno, či zrkadlo,“ jednoznačne sa obráťte práve na firmu A SERVIS LIPKA.

Okrem iného, používajú na sklá a zrkadlá aj špeciálnu nano impregnáciu, vďaka ktorej vydržia okná a sklá dlho čisté. Špina sa na nich toľko neusadzuje, čo nám napríklad  maximálne uľahčuje ich údržbu. Bez nano impregnácie by okná tak dlho čisté neostali. Nehovoriac o tom, žeby sme mali podstatne viac starostí a výdavkov pri ich ďalšom čistení.

Takže služby A SERVIS LIPKA, ako aj nano impregnáciu určite odporúčame. Naviac treba zdôrazniť,  že ich ponuka je za prijateľnú cenu, ktorú je človek ochotný za takú špičkovú kvalitu zaplatiť. A aby toho nebolo dosť, firma ponúka aj iné odborné služby, napríklad čistenie podláh, kobercov a podobne. Ak teda potrebujete práve takéto druhy prác, určite by som neváhala a s dôverou sa na firmu obrátila.

A SERVIS pracuje nielen v bežných domácnostiach, ale aj v rôznych podnikoch, spoločnostiach, úradoch, inštitúciách, nemocniciach a pod. Takže  oceňované profi služby A SERVIS-u sú pre každého z nás určite dobrou voľbou. Ich zamestnanci sú navyše veľmi milí a ochotní a nemajú najmenšie problémy prispôsobiť sa našim požiadavkám. Jednoznačne preto v tomto smere platí, že klient je v tejto spoločnosti vždy na prvom mieste.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.