v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Umývanie okien a dlhotrvajúci výsledok? Kvalitné prostriedky a spoľahlivé metódy

Umývanie okien a dlhotrvajúci výsledok? Kvalitné prostriedky a spoľahlivé metódy 2 okt

V našej firme ponúkame našim zákazníkom široký rozsah moderných a účinných upratovacích činností. Okrem iného medzi ne patrí aj odborné čistenie kobercov, podláh, odstraňovanie plesní, graffiti alebo leštenie okien. Našim dôsledným prístupom a vysokým nasadením sme tak aj na zahraničných trhoch vybudovali oceňované renomé.

Čistenie a umývanie okien vrátane suchého leštenia v Bratislave, prínos metódy je dlhší cyklus proti znečisteniu skla

Dôležité pritom je, aby sme v každodennej praxi dokázali svojim klientom potvrdzovať tú najvyššiu kvalitu. To je možné len neustálym sledovaním a zavádzaním najnovších a najúčinnejších poznatkov vedy a výskumu do používaných technológií. Pochopiteľne, tento trend musí mať osvojený každý zamestnanec spoločnosti. Naše služby sú preto vyhľadávané v Českej republike, na Slovensku, ako aj v Nemecku, či Rakúsku.

Aký zmysel by malo poskytovať svoje služby, ak vopred viete, že neponúkate to najlepšie, čo je vôbec možné? Toto pravidlo samozrejme platí vo všetkých ohľadoch. Napríklad téma umývania a leštenia okien, či sklenených plôch. Pre kvalitné umytie a ošetrenie okien býva prvoradé perfektne umyť celú plochu okna, teda vrátane jeho rámov a parapetných dosiek.

Technológia umývanie okien spočíva v starostlivom umytí špeciálne pripravený rozmýacím roztoko a následným – veľmi dôkladným – zotretím sklenených plôch pomocou stierky s kvalitnou gumou. Až po celkovom preschnutí umytej plochy okna, môžu pracovníci A SERVIS-u vykonať finálne leštenie „na sucho“, a to čistou bavlnenou tkaninou.

Z pohľadu zásad našej firmy, ktoré dennodenne kladieme na kvalitu práce, pracovníci spoločnosti A SERVIS zásadne nepoužívajú komerčné leštiace prípravky. Je pravdou, že ručné leštenie vždy bude časovo a fyzicky náročnejšie, ale treba zdôrazniť, že suchý postup ostáva pri každej objednávke garanciou, že okná klienta ostanú dlhšie čisté a dokonale lesklé.

Naša spoločnosť Umývanie okien Bratislava má dlhoročnou praxou preverené, že pri použití leštiacich prípravkov „za mokra,“ sú po veľmi krátkom čase vidieť na oknách esteticky neprijateľné šmuhy a ťahy po leštení. Aj preto platí pravidlo, že po umývaní sklenených plôch nesmú zostať na oknách žiadne zvyšky starého leštidla.

Hrozí totiž vysoké riziko, že stará vrstva leštidla pod vplyvom poveternostných podmienok postupne „vystúpi“ na povrch a budú na ňom viditeľné nevzhľadné stopy a mapy po leštení. Akceptovaním týchto pravidiel tak dosahujeme špičkové výsledky a dlhodobo vysokú kvalitu.

Rovnako tomu bolo aj pri zákazke, kedy išlo o umývanie a leštenie okien, resp. zrkadiel v jednej posilňovni. Majitelia neboli s ich čistotou spokojní, a tak sa obrátili na nás. Ich brigádnici totiž nedokázali vyčistiť všetko tak, ako sa čakalo. Takže na perfektný výsledok boli potrební naši špecialisti. Okná a zrkadlá sme komplexne ošetrili, takže po skončení práce vyzerali znovu ako nové. Sme radi, že sympatickí majitelia posilňovne boli s výsledkom spokojní a stali sa našimi stálymi zákazníkmi.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.