v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Podlaha ako z cukru, odborne a bez námahy? Kto voskuje, ten nenarazí

Podlaha ako z cukru, odborne a bez námahy? Kto voskuje, ten nenarazí 29 sep

S kamarátkou vlastníme nechtové štúdio a vždy sme si dávali záležať na tom, aby to u nás vyzeralo čo najlepšie. Pretože v brandži kam patria napríklad kaderníctvo alebo manikúra, by ste mali svoju prácu realizovať aj v top prostredí. Málokto bude zrejme spokojný s krásou nechtov, či vlasov, ak ho necháte sedieť v nejakom sklade. A tým sme sa vždy riadili.

Uzamknite povrch voskom a vinyl či pvc podlahy sa odmenia pri upratovaní

Aj preto sme mali upratovanie a poriadok na prvých miestach, no občas to nestačí. Ukázalo, že podlaha už nie je v najlepšom stave. Stačia ostré opätky zákazníčky, kvapka laku na nechty, a problém je na svete. Rozhodli sme sa teda, že vyhľadáme pomoc nejakej upratovacej firmy. Po prečítaní mnohých recenzií sme sa napokon rozhodli pre upratovaciu spoločnosť,  pretože mala výborné referencie a ohlasy.

Klienti si jej prácu pochvaľovali, a to nás presvedčilo. Bez dlhých rečí sme ich kontaktovali a dohodli sa na termíne. Pracovníci firmy prišli načas a pustili sa do práce. Musím uznať, že podlaha sa doslova premenila a bola zase krásna.

Najskôr ju kvalitne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykefovaný, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom bola napojená hubicou s gumovými lištami.

Potom podlahu ešte raz umyli čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a nechali ju voľne doschnúť. Dozvedeli sme sa, že kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívajú, je v súčasnosti jediným zariadením, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy.

Tento stroj s hmotnosťou 50 kilogramov a prítlakom na kotúč s priemerom 45 centimetrov, využívajú na čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh. Na pracovníkoch A SERVIS-u bolo od začiatku vidieť, že sú to veľmi skúsení a riadne preškolení profesionáli, ktorí k svojej práci používajú vždy len tie najkvalitnejšie prípravky a pomôcky.

Tiež  nám odporučili, aby sme podlahu nechali dôkladne vyčistiť aspoň raz za rok a aby sme nezabudli vždy na voskovanie vyčistenej podlahy, budeme odmenení jednoduchším a rýchlejším upratovaním.. Nabudúce sa im určite ozveme znova, pretože sme s ich službou boli veľmi spokojné a nemáme tak dôvod hľadať niekoho iného. Vo firme A SERVIS máme aj do budúcnosti záruku skvelého výsledku. Navyše ich zamestnanci sú skutočne ústretoví, príjemní a komunikatívni, takže nevieme o ničom, čo by sme dalo tejto firme vytknúť.

Ok, cena ich služieb je síce o málo vyššia ako inde, ale argumentom je, že odvádzajú skutočne vynikajúcu a spoľahlivú prácu. Navyše, pracujú len s modernými, účinnými a šetrnými technológaimi, takže klient má istotu, že kvalita je stabilná a špičková. Pre viac informácií o ich službách si kliknite na ich web stránky, kde sa dozvite všetko potrebné.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.