v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Ako špina na podlahe podľahla prevahe strojového čistenia

Ako špina na podlahe podľahla prevahe strojového čistenia 29 sep

V sklade našej predajne s oblečením sa nám pred nejakým časom zdali podlahy už v dosť nepeknom stave. A tak sme sa rozhodol, že ich necháme odborne vyčistiť. Obratom som jednu firmu kontaktoval a myslel som si, že problém máme prakticky za sebou. Potom sa však ozval telefón a firma s ľútosťou oznámila, že čistenie musia presunúť na iný deň.

Čistota má harmonizačný účinok a čisté podlahy vyžarujú upokojenie a rešpekt

Ok, stáva sa. Bral som to ako ako fakt a neriešil to. Lenže po pár dňoch sa pán ozval znova, aby povedal, že čistenie podláh musia – bohužiaľ – realizovať v dvoch rôznych dňoch. Dokonca tie dni ani nešli po sebe. Naštvane som im poďakovali a firmu poslal kade ľahšie. Začal som hľadať niekoho nového. A tentokrát som si na tom dal poriadne záležať.

Pátral som na internetových vyhľadávačoch a diskusiách po iných firmách, ktoré by nám v sklade zabezpečli rýchlo, kvalitné a spoľahlivé vyčistenie podláh na všetkých poschodiach,  najlepšie počas jedného dňa. Napokon som si vybral firmu  Strojové umývanie podláh a ihneď ich kontaktoval. Povedal som im svoje požiadavky a spýtal sa, kedy môžu prísť.

Bol som milo prekvapený, pretože mi povedali, že prídu už o dva dni. Super, pomyslel som si. Akonáhle prišli, na nič nečakali a pustili sa do čistenia. Podlahu najskôr kvalitne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, nasledovalo odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom bola napojená hubica s gumovými lištami.

Potom podlahu ešte raz umysli čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a nechali ju voľne doschnúť. Dozvedeli sme sa od nich, že kotúčový stroj, ktorý využívajú, je v súčasnosti jediným zariadením, ktoré dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy.

Tento jednokotúčový stroj s hmotnosťou  50 kilogramov a prítlakom na kotúč s priemerom 45 cm, využívajú na čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónovýc, liatych alebo kameninových podláh. Od samého začiatku sme videli, že pracovníci A SERVIS-u sú preškolení profesionáli, ktorí používajú len kvalitné prípravky a pomôcky.

Okrem iného nám títo špecialisti tiež odporučili, aby sme všetky naše podlahy nechali dôkladne vyčistiť aspoň raz za rok. Z výsledku ich práce sme boli vážne nadšení. Dôležité tiež bolo, že podlahy sa už toľko nešmýkalo, čo bolo pre našich pracovníkov skvelé.

Takže, ak hľadáte službu kvalitného vyčistenia podláh, tak je práve firma A SERVIS LIPKA, tým najlepším riešením, ktoré si môžete zvoliť. A ešte niečo. Svoje služby spoločnosť realizuje nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a Rakúsku, čo hovorí samo za seba. Pre viac informácií si stačí kliknúť na ich web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.