v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S podlahou si poradí na silné a priemyselné znečistenie iba kotúčový stroj

S podlahou si poradí na silné a priemyselné znečistenie iba kotúčový stroj 29 sep

V upratovacej firme ponúkame celý rad upratovacích služieb a v tomto článku by sme sa chceli venovať čisteniu podláh. Naša spoločnosť realizuje pre svojich zákazníkov v praxi osvedčené strojové čistenie. Základom tejto metódy je jednokotúčový stroj, ktorý dokáže zabezpečiť detailné a hĺbkové vyčistenie.

Silné mastnoty, hĺbkové priemyselné a stavebné znečistenie podláh vie vyčistiť kotúčový stroj

Postupujeme nasledujúcim spôsobom. Podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykefovaný, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, mastnoty a vlhkosti vysokovýkonným vysávačom, na ktorom býva napojená hubica s gumovými lištami.

Potom podlahu ešte raz umyjeme čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme ju voľne doschnúť. Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je v súčasnosti jediným zariadením, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Využívame ho na čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh.

Zákazníkom garantujeme, že naši pracovníci sú riadne preškolení profesionáli, ktorí vo svojej práci používajú len tie najkvalitnejšie prípravky a pomôcky. Pre strojové čistenie podláh je pritom rovnako dôležité používať kvalitnú a šetrnú čistiacu chémiu. Iba tak býva potom možné, aby celý proces čistenia splnil požadovaný cieľ.

Naše Priemyselné čistenie podláh na hĺbkové čistenie podláh používa vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch však siahame aj po kyslých prípravkoch, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž veľmi agresívny.

Na druhej strane ale z povrchu podlahy dokonale odstráni všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Pre čistenie iných druhov povrchov sa však jej nasadenie neodporúča. Napríklad prírodné alebo kamenné podlahy by takáto kyslá chémia prakticky celkom zničila.

Jednou z našich posledných zákaziek bolo čistenie podlahy v nechtovom štúdiu. Obe majiteľky už neboli s jej stavom spokojné, a tak hľadali odborné riešenie. Naši zamestnanci sa do čistenia pustili podľa vyššie opísaných postupov a ošetrili ju tak, že bola ako nová. Na majitelkách bolo vidieť, že sú s našou prácou navýsosť spokojné, čo nás samozrejme vždy teší, pretože bez spokojného zákazníka by naša práca ani nemala zmysel.

Spoločnosti A SERVIS LIPKA našim zákazníkom – okrem čistenia podláh – ponúka aj celý rad iných odborných služieb. Napríklad odstránenie starého vosku z podlahy a nanesenie novej ochrannej polymérovej ​​vrstvy alebo hĺbkové čistenie kobercov, či nábytkového čalúnenia. Realizujeme tiež denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem. Ponúkame aj postavebné upratovanie alebo aj špeciálne upratovacie výškové práce. Pre viac informácií o našich službách sa pozrite naše web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.