v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Strčiť podlahu do konzervy? Stačí ju zakonzervovať polymérom

Strčiť podlahu do konzervy? Stačí ju zakonzervovať polymérom 29 sep

Nie je dôležité, či sa rozhodneme pre koberec alebo pre podlahu. V oboch prípadoch sa muísme o ne primerane starať. Napríklad pravidelne čistenie predĺži životnosť podlahy, ale tiež ju zbaví nečistôt a baktérií. Ale vyčistiť podlahu naozaj dôkladne býva pomerne ťažké, pretože veľa prípravkov z drogérií a obchodov ju nedokáže vyčistiť poriadne. Takže neraz ide o zbytočne vyhodené peniaze a stratu času.

Kto zafixuje podlahu impregnáciou, objaví ameriku, ľahká údržba a dlhšia životnosť

Ale sú aj iné metódy, ktoré sú oveľa účinnejšie, napríklad strojové čistenie, ktoré ponúka spoločnosť. Keďže som ich služby už vyskúšala, nedám na ňu dopustiť. Moje podlahy sú po jej čistení perfektné a bez akýchloľvek nečistôt. Firma A SERVIS má totiž s čistením podláh dlhoročné skúsenosti.

Pracujem ako jeden zo správcov vysokoškolských internátoch a podlaha v telocvični už nevyzerala práve dobre. Okrem toho sa objavovali i sťažností, že sa povrch príliš šmýka, takže sme museli niečo podniknúť. No a s týmto všetkým nám pomohla práve táto spoločnosť. Podlahu telocvične dokonale vyčistila a na povrch naniesla aj veľmi účinný, ochranný vosk, teda vrstvu tzv. fluatačného náteru.

Dnes vieme, že zakonzervovanie podlahy, teda nanesenie vrstvy priemyselného polyméru, sa po každej stránke vypláca. Takéto odborné navoskovanie potom dlhodobo garantuje, že nedôjde k jej hlbšiemu znečisteniu. Na podlahu sa aplikuje najmä pololesklý vosk, ktorý sa v praxi dlhodobo osvedčil a sú s ním výborné skúsenosti.

Vosk na podlahy naniesli v dvoch, či troch vrstvách.  Vytvorila sa tak kompaktná vrstva, ktorá podlahe zabezpečuje pružnosť, elasticitu, a tiež protišmykový efekt. Firma používa kvalitnž nemecký pololesklý vosk PKD, teda odolný polymér s dobrou životnosťou. Tento polymér má celý rad výhod. Napríklad nevidno stopy bosých nôh, povrch ostáva bezpečný a podlaha sa lepšie udržuje. Okrem toho vosk výrazne predĺži životnosť podlahy. Najlepšie sa polyméry oplatí aplikovať a impregnovať na betónové podlahy v halách a priemyselných budovách a továrňach, tam je prínos pre údržbu a životnosť podláh najväčší

Podlaha s vrstvou polyméru ostáva aj dlhšie čistá, takže nie je potrebné ju tak často umývať, pretože sa na nej usádza podstane menej nečistôt. Zhrnuté a podčiarknuté. Podlaha našej telocvične je teda krásne vyčistená a dokonalom stave. Podstatné však je, že jej povrch už celkom bezpečný, čo je pre našich študentov veľmi dôležité.

Firmu A SERVIS LIPKA tak môžeme s pokojným svedomím vyzdvihnúť. Dohoda s nimi bola perfektná a všetko prebehlo presne tak ako sme očakávali. Ich zamestnanci boli veľmi ochotní a príjemná, takže hádam nie je vôbec nič, na čo sa dalo sťažovať. Naozaj sme boli s nimi v každom ohľade spokojní.

Dôležité je, že svoje služby ponúkajú za prijateľné ceny. Takže za nás a našich študentov vám firmu vrelo odporúčame. Ak teda práve potrebujete kvalitne vyčistiť podlahu, tak jedine so spoločnosťou A SERVIS LIPKA. Pre viac informácií si pozrite aj ich web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.