v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Silne znečistené podlahy zvládne vyčistiť iba stroj, ale s kvalitnou chémiou

Silne znečistené podlahy zvládne vyčistiť iba stroj, ale s kvalitnou chémiou 29 sep

Vždy som si myslela, že vyčistiť podlahu nie je nič ťažké. Lenže, keď sme si zaobstarali psíka už to s podlahami také jednoduché nebolo. A najhoršie to bolo na mieste, kde mal havino svoje misky. Každý večer sme mu totiž dávali šmakóznu konzervu, ale bola o krátky čas všade, len nie v miske. Samozrejme, priebežne sme upratovali, ale časom už to nestačilo.

Kamenné, prírodné a betónové podlahy impregnujte a uzamknite, ochránite povrch pred prienikom nečistôt

Snažila som sa to čistiť vždy poriadne, ale veľmi to nešlo. Okrem toho som nechcela používať agresívnejšiu chémiu, aby som podlahu nezničila. V podstate bola ešte nová, takže moje obavy boli celkom oprávnené.. Dospela sme teda k názoru, že bude lepšie nechať ju vyčistiť. Ani ja, ani priateľ sme však nemali s upratovacou firmou žiadne skúsenosti.

Takže sme sa spoľahli na internet. Prechádzali sme tak všetky možné diskusie a recenzie, aby sme našli a vybrali tú najlepšiu. No a toto hľadanie sa nám vyplatilo. Našli sme skúsenú upratovaciu firmu Čistenie podlahových povrchov. Mala vážne super referencie, takže sme sa neobávali, že by to bola zbytočná investícia. A dnes, keď sa ma ktokoľvek opýta, či nepoznám nejakú upratovaciu firmu, odporúčam práve túto spoločnosť.

Podlahu vyčistili naozaj skvele. Nezostala na nej jediná šmuha, škvrna alebo fľak. Podlaha bola skrátka v perfektnom stave. Preto chcem firmu A SERVIS odporučiť aj ostatným. Je totiž pravdou, že podobných firiem je dnes veľa. No a nájsť medzi nimi takú, ktorá ponúka výbornú kvalitu za dobré peniaze býva podstatne horšie. Najmä, ak hľadáte firmu, ktorá je spoľahlivá, ústretová, dostatčne skúsená a svoju robotu urobí na jednotku.

Zamestnanci A SERVIS-u sú navyše veľmi milí a komunikatívni, takže sa nemusíte báť, že by ste narazili na dajakých nepríjemných ľuďmi. Neviem o ničom, čo by sa im dali vytknúť. Skvelé je, že ponúka aj celý rad iných upratovacích služieb, ku ktorým napríklad patrí čistenie kobercov, umývanie okien, odstraňovanie graffiti alebo plesní.

Ja mám čoskoro v pláne vyskúšať ich profesionále umývanie okien, pretože to nikdy nebola moja obľúbená parketa. No a podobne je na tom aj môj priateľ. Pravda, párkrát okná v byte už umýval, keďže bývame vysoko, ale mal okolo toho rečí viac ako sa patrilo. Navyše, umyté síce boli, ale čisté, či dokonca lesklé ani omylom.

No a ešte na doplnenie. A SERVIS svoje služby ponúka po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a Rakúsku, takže tých spokojných je stále viac. Každopádne, my dvaja sa už na nikoho iného obracať nebudeme. Pre viac informácií vám odporúčam, aby ste si pozreli ich web stránky, kde sa o firme a jej službách dozviete oveľa viac.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.