v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Vďaka strojovému čisteniu sa každá podlaha doslova premení

Vďaka strojovému čisteniu sa každá podlaha doslova premení 29 sep

Chcela by som napísať zopár slov o spoločnosti, ktorú som našla vďaka internetu. Vtedy som potrebovala nejakú veľmi dobrú a skúsenú upratovaciu firmu. Táto spoločnosť – okrem iného – vykonáva aj strojové čistenie a voskovanie podláh, resp. čistenie kotúčovým strojom, ktorý tak zaručuje jej hĺbkové čistenie.

Hodnoty, ktoré vždy pretrvajú poriadok, upratané, harmónia a mier s plným žalúdkom

V našej škole tanca, kde bola a je podlaha kľúčovým prvkom pre každý umelecký pohyb, boli pred nejakým časom podlahy dosť nevýrazné. Skrátka nevyzerali práve najlepšie. A tak sme sa rozhodli, že ich necháme od niekoho odborne vyčistiť. Žiaľ, nemala som so žiadnou podobnou firmou praktické skúsenosti, a dokonca ani moji kolegovia.

A tak som si sadla k počítaču a vybrala si spoločnosť Voskovanie linolea. Kontaktovala som ich ešte ten istý deň ľudí a popísala im náš problém s podlahami. V pohode sme sa dohodli na na všetkom – na termíne, kalkulácii aj podmienkach. Dobrý dojem na mňa urobila už samotná  komunikácia v tejto spoločnosti. Koniec-koncov, spoľahliví a profesionálni zamestnanci boli a sú vždy základom úspechu.

Zamestnanci prišli presne a nemeškali, takže všetko bežalo ako po masle. Musím tiež napísať, že sú veľmi dôveryhodní a svoju prácz berú veľmi zodpovedne. Tanečné parkety potom vydrhli a poriadne vykartáčovali kotúčovým strojom. Vysvetlili mi, že aj pre moderné strojové čistenie je mimoriadne dôležité používať kvalitnú a šetrnú čistiacu chémiu, inak sa dá   požadovaný cieľ splniť len ťažko.

Firma A SERVIS LIPKA k hĺbkovému čisteniu podláh používa vždy zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch siaha aj po kyslých prípravkoch chémiu, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách. Kyslá chémia je totiž veľmi agresívna. Na druhej strane ale dokonale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov. Pre čistenie iných povrchov sa však neodporúča.

Keď boli naše podlahy náležite vyčistené, naniesli na ne ochranný voskový náter. Vosk pritom nanášali pomocou špeciálneho stroja. Informovali má, koľko náterov budú podlahy potrebovať, aby boli dokonale zabezpečné. Potom som si mohla sama vybrať, či použijú pololesklý alebo matný vosk. Naviac ma ubezpečili, že podlahy nebudú klzké, čo je pre pohyb na tanečnom parkete snáď to najdôležitejšie.

Touto cestou by som chcela službu strojového čistenia podláh, ale najmä firmu A SERVIS LIPKA s dôverou odporučiť, pretože som s nimi mali výbornú skúsenosť. Naša očakávania a nároky naplnili vrchovato, a to vo všetkých smeroch.

Napokon, jednoznačným dôkazom špičkovej kvality práce boli aj bezprostredné reakcie našich klientov-tanečníkov. Keď videli, ako naše ošetrené podlahy vyzerajú, a pritom sa vôbec nešmýkajú, všetci sa pýtali, kto to dokázal. Mnohí z nich si dokonca na firmu A SERVIS vyžiadali kontakt. A tak môžem len s dobrým pocitom zopakovať, že som bola so službami firmy maximálne spokojná. Ak teda hľadáte na kvalitné vyčistenie vašich podláh len tých najlepších, neváhajte a oslovte práve túto profesionálnu spoločnosť. Pre viac informácií sa pozrite ich web stránky, kde sa dozviete ešte viac.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.