v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Podlaha dá špine zbohom a vám sa poďakuje. Zoznámte ju s kotúčovým strojom

Podlaha dá špine zbohom a vám sa poďakuje. Zoznámte ju s kotúčovým strojom 29 sep

Pracujem v predajni s farbami, kde ponúkame predovšetkým fasádne farby, ale aj sortiment interiérových farieb, lakov, či tmelov. A pretože je naša predajňa naozaj veľká, býva občas zložitejšie postarať sa o jej komplexné upratovanie. Robíme to síce poctivo a snažíme sa, no niekedy veci nevyjdú tak, ako si plánujete.

Nevyčistiteľné, silne znečistené priemyselnými mastnotami a špinou, také podlahy vyčisti kotúčový stroj

Napríklad sme pred nejakým časom nadobudli dojem, že naše podlahy nie sú práve v najlepšom stave. Ok, povedali sme si, raz za čas býva skrátka potrebné dôkladné, hĺbkové čistenie. Vtedy jednoducho nestačí len poctivé vytretie, či umytie, ale aj niečo viac. A tak sme sa dohovorili, že najlepšie bude, aj sa obrátime na nejakú upratovaciu firmu.

Takže sme začali na webe hľadať skúsenú, a najmä profesionálnu upratovaciu firmu, ktorá by sa o naše podlahy kompletne postarala. No a po prečítaní mnohých recenzií a návšteve niekoľkých diskusných fór sme sa rozhodli obrátiť na upratovaciu firmu, pretože mala skutočne výborné referencie.

Zavolali sme im a dohodli sa na termíne, kalkulácii a ostatných detailoch. Dohoda s nimi bola skutočne bezproblémová a rýchla. Hlavné však bolo, že svoju prácu odviedli v špičkovej kvalite. Podlahu najskôr kvalitne vydrhli pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaný, odsali výkonným vysávačom všetky uvoľnené nečistoty. V tom im veľmi pomohla pružná hubica s gumovými lištami.

Potom podlahu ešte raz umyili čistou vodou, aby sa tak zneutralizovala od zvyšného chemického roztoku a nechali ju voľne doschnúť. Ich stroj je skutočne skvelý a naše podlahy vyčistiť perfektne. Bolo vidieť, že podlaha je vyčistená do hĺbky a nie len na povrchu. Jednokotúčový stroj s hmotnosťou 50 kilogramov a prítlakom na kotúč s priemerom 45 centimetrov využívajú na čistenie dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových, liatych alebo kameninových podláh. Tento čistiaci stroj je tiež vhodný na čistenie betónových podláh, ktoré sú silne znečistené priemyselnými mastnotami a špinou

Nabudúce sa im ozveme celkom určite znovu, pretože sme boli s ich službou veľmi spokojní. Nemáme tak potrebu obracať sa na niekoho iného, ​​pretože vo firme A SERVIS máme záruku dobrého výsledku. Fajn, cena bola síce o niečo vyššia, ale rozhodne to nebolo niečo, čo by vás zruinovalo a čo by ste neboli ochotní obetovať. Ich servis za to navýšenie proste stojí.

Takže všetkým, ktorí práve hľadajú špičkovú službu čistenia podláh, odporúčame práve túto upratovaciu firmu. Okrem toho A SERVIS  ponúka aj rad ďalších odborných činností, takže ak budete potrebovať niečo iné, s dôverou sa na ich obráťte. Svoje služby firma realizuje po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku, takže nás – spokojných klientov – je stále viac. No a pre viac informácií navštívte aj ich web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.