v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Fasádu našej školy vrátili do života profíci upratovacej firmy

Fasádu našej školy vrátili do života profíci upratovacej firmy 28 sep

Naša základná škola sa nedávno dočkala pomoci od upratovacej firmy Revitalizácia fasád Bratislava. Pýtate sa čo sa stalo? Na mnohých miestach fasády už totiž boli nevzhľadné škvrny, šmuhy, a miestami dokonca aj pleseň. Pre školu by bolo drahé nechať fasádu znovu natrieť, takže sme sa rozhodli, že peniaze ušetríme a necháme steny vyčistiť. Urobili sme naozaj dobre.

Nielen finančné problémy, ale aj problémy typu plesní na fasáde, musíme toho zvládnuť mnoho

Po pravde, ani som nečakala, že fasáda po tomto čistení vyzerať tak perfektne. Je takmer ako nová. A ako to firma dosiahla? A SERVIS má originálnu a vysokoúčinnú technológiu, ktorá jej pomáha zlikvidovať všetky nečistoty a škvrny. Má tiež k dispozícii špeciálnu čistiacu penu, ktorá sa na fasáde udrží naizaj dlho a svojou intenzitou čistiaci účinok len zvyšuje. Dokonca sa takto rozžiaria aj moderné fasády zo skla a ocele.

Firma naše steny – okrem nečistôt – zbavila aj vodného kameňa, plesí a rôznych nánosov, ktroré sa na fasáde počas niekoľkých rokov utvorili. A SERVIS LIPKA dokáže vyčistiť aj zateplené fasády, ktoré napadli čierne plesne. Tie sa u nás začali objavovať asi pred rokom. Už to vyzeralo dokonca tak, že plesne prenikajú aj do kuchyne cez vetraciu mriežku.

Po vyčistení fasády na steny aplikovali aj veľmi účinný protiplesňový náter LSG, ktorý všetky plesne odstránil. Najskôr na pleseň naniesli kvalitnú dezinfekciu a potom hneď tento náter, ktorý v boji s plesňami patrí dnes k tomu najlepšiemu. Po ich odchode by nikto nedokázal nájsť na fasáde miesto, kde kvitla pleseň alebo ležala špina.

A ešte niečo. Na jednej zo stien školy boli aj nevzhľadné graffiti. Aj tých nás firma zbavila dôkladne a veľmi rýchlo. Najprv sprejerské kliky-háky odstránili špeciálnymi prípravkami. Keď na ploche ostal po farbách už len slabý tieň, zatreli dané miesta kvalitnou fasádnou farbou, ktorú si nechali vopred namiešať.

Potom na steny aplikovali ochranný náter AGO, vďaka ktorému máme istotu, že sa už graffiti na stene neobjaví. Musím povedať, že sme boli s prácou tejto upratovacej firmy maximálne spokojní, pretože ich prístup, kvalita služieb, a najmä výsledok sú špičkové.

Pracovali rýchlo, ale zároveň precízne, pričom nevynechali ani kúsok steny. Navyše máme máme na náter LSG záruku celé dva roky, takže keby sa pleseň zase objavila, firma dá všetko do poriadku. Vďaka tejto skúsenosti tak môžeme spoločnosť A SERVIS LIPKA len odporučiť. Sme si istí, že s nimi budete rovnako spokojní ako my.

A aby sme nezabudli. S pomocou A SERVIS-u sme ušetrili peknú kopu peňazí na nový fasádny náter. Takže ich môžeme investovať do iných vecí, ako napríklad rekonštrukcie telocvične. Aj preto firme za jej odborné, profesionálne služby ešte ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.