v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čisté podlahy rýchlo, kvalitne a bezpečne? Odpoveďou je strojové čistenie

Čisté podlahy rýchlo, kvalitne a bezpečne? Odpoveďou je strojové čistenie 28 sep

Ak hľadáte niekoho na čistenie podláh, vrelo vám odporúčame upratovaciu firmu Čistenie podláh Bratislava. Ponúka skvelú službu strojového čistenia a voskovania podláh, pričom používa výkonný kotúčový stroj. Vďaka tomu je schopná ošetriť podlahy tak, že vyzerajú ako nové. Okrem toho podlahu zakonzervuje kvalitným ochranným voskom. Vďaka tomu je dlho čistá, krásna, bezpečná a ľahšie udržiavateľná, čo je výborná správa.

Nikto nie je tak bohatý, aby sa nesprával ako šetrný hospodár

My sme potrebovali vyčistiť podlahu v našom obchode s obuvou. Snažili sme sa o to najprv sami, ale – pravdu povediac – bolo to celkom k ničomu. Tak sme sa rozhodli, že to necháme na odborníkov a vybrali sme si práve túto firmu. Na internete totiž mala veľa kladných referencií a ohlasov, čo nás zaujalo. Navyše som tak mal celkom slušnú záruku, že to nebudú zbytočne vyhodené peniaze.

Dohodli sme sa teda na termíne, kalkulácii a na všetkých ostatných detailoch a už o tri dni sme u nás mali ich odborníkov. No a z ich práce sme boli fakt nadšení. Podlahám vrátili ich vzhľad a kvality, pričom použili aj matný vosk, ktorý nanášali za pomoci špeciálneho stroja.  Vďaka jeho dvom vrstvám docielili, že povrch všetkých podláh ostane dlhší čas v dobrom stave. Okrem toho naše bežné upratovanie prebieha bez väčšej driny.

Týmto by sme chceli ich službu strojového čistenia všetkým odporučiť, pretože rozhodne nebudete ľutovať. Navyše sa vaše podlahy postará skúsená, veľmi seriózna spoločnosť, ktorá do bodky splní všetky požiadavky, presne podľa vašich predstáv.

Ich zamestnanci sú navyše veľmi ústretoví a milí, čiže nebudete musieť čeliť nepríjemnému personálu, ktorý sa občas u niektorých firiem vynorí. Naopak, z tejto spolupráce budete mať radosť, pretože sú ochotní a vo všetkom vám vyjdú v ústrety. Dohoda s nimi je naozaj pohodová a rýchla.  Určite sa vám nestane, že by ste museli čakať neúmerne dlho na termín. Tiež nemajú problém s čistením vo večerných hodinách alebo počas víkendu.

Pravda, cena ich služieb je o niečo vyššia ako u iných firiem, ale to celkom spoľahlivo vyváži špičková kvalita. Iné spoločnosti vám skrátka neponúknu také bezchybné čistenie, ktoré prináša strojová metóda A SERVIS-u.

Z nášho pohľadu je to rozhodne niečo, do čoho sa fakt oplatí investovať. Navyše, firma ponúka aj celý rad ďalších služieb. Napríklad čistenie kobercov, umývanie okien a výkladov, či odstraňovanie plesní alebo graffiti, takže sme sa na nich rozhodne neobrátili naposledy.

A všetky tieto odborné služby realizujú nielen po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Je teda vidieť, že spolupráca s firmou A SERVIS LIPKA je najmä o kvalite a spokojnosti pre každého klienta. Aj preto ju radi odporúčame. Sme si totiž istí, že budete spokojní aj vy. No a pre viac informácií navštívte ich web stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.