v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Graffiti je príšernosť, ale vďaka antigraffiti náteru sa ich rýchlo zbavíte

Graffiti je príšernosť, ale vďaka antigraffiti náteru sa ich rýchlo zbavíte 28 sep

Nikdy by som nečakala, že práve na dedine bude vyčíňať niekto, kto nám posprejuje dom a načmáram na fasádu hnusné graffiti. Bohužiaľ, stalo sa. Keď som išal pred časom ráno do práce, ostala som v šoku. Na našej čistej fasáde domu boli škaredé klikiháky, ktoré sa ani nedali identifikovať. Strašne som sa rozčúlila. Ešte v ten deň som na internete začala hľadať niekoho, kto nás tej príšernosti rýchlo zbaví.

Antigraffiti náter proti sprejom Vám zaručí 100% odstránenie bez opráv fasády

Našla som dosť veľa rôznych firiem, ale mňa najviac ma zaujala spoločnosť Antigraffiti servis Bratislava, ktorá mala veľa úprimných a pozitívnych recenzií. Do firmy som teda bez odkladania zavolala a všetko prebrala s milou pani operátorko. Ubezpečila ma, že sa nemusím ničoho obávať, lebo ich špecialisit si s niečim takým ľahko poradia.

Iste, mala som trochu obavy, ale tie nadobro zmizli, keď som videla tím pracovníkov firmy, ako si s fasádou hravo poradili. Prišli presne na dohodnutý čas a mali so sebou všetko vybavenie. Graffiti, vďaka bohu, bez veľkých problémov odstránili. Väčšinu čmárnaníc odstránili pomocou špeciálnych čistiacich prostriedkov. Poslednú, tenkú vrstvu graffiti potom pretreli správne namiešanou farbou, takže graffiti už vidno nebolo.

Keď bolo hotovo, tak všetky naše múry natreli AGO, teda antigraffiti náterom. Ide o veľmi účinný typ ochrany proti podobným sprejerským výčinom. Na fasáde vytvorí pevný ochranný filter, ktorý zabráni hĺbkovému usadeniu farby spreja do omietky. Takže, ak sa na stene aj graffiti zase objavia, dajú sa odstrániť bez problémov. AGO navyše fasádu zafixuje, čiže pri čistení graffiti sa nijako nezmení jej farba ani štruktúra.

Firma A SERVIS LIPKA čistí fasády naozaj kvalitne a pomocou špeciálnej techniky. Ochrana sa na fasáde udrží naozaj dlho a svojou intenzitou zvyšuje čistiaci účinok. Na ich webových stránkach som si prečítala, že moderné fasády po ich čistení doslova zažiaria. Napríklad biele fasády z kazetových plechov sa dajú vyčistiť dokonale.

Okrem graffiti firma odstráni z fasády aj vodný kameň, pleseň a ďalšie nečistoty, ktoré nemajú na fasáde domu čo robiť. Som rada, že som natrafila práve na túto upratovaciu firmu natrafila a našu fasádu tak vlastne zachránila. Ok, nepatrí medzi najlacnejšie, ale ak očakávate kvalitu a profesionalitu, iná spoločnosť by to byť nemala.

Komunikácia s nimi bola rýchla, pohodová a jednoduchá, dokonca nám jej radi pracovníci vysvetlili, čo presne robia a upokojovali nás, že fasáda bude zase dokonale čistá. Je naozaj príjemné, ak v dnešnej uponáhľanej dobe stretnete takých skvelých profesionálov, s tak dokonale vyváženými službami, ktorým fakt niet čo vytknúť.

Rada teda konštatujem, že A SERVIS patrí medzi najväčších odborníkov na čistenie fasád, dokonca aj tých zateplených. Myslím, že ak sa nám – nebodaj – pritrafí opäť niečo podobné, budem v pohode, lebo viem, kto sa o steny postará. Riešením je firma A SERVIS.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.