v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Spoľahlivá ochrana fasády? Zvoľte profesionálov a protiplesňový náter

Spoľahlivá ochrana fasády? Zvoľte profesionálov a protiplesňový náter 28 sep

Pracujem ako správca vestibulu väčšej vlakovej stanice. Nedávno sme sa s ostatnými kolegami zhodli, že naše fasády by už potrebovali poriadne vyčistiť a celkovo ošetriť. Boli šedivé, bez iskry, našli sa rôzne fľaky, dokonca dajaké plesne. Skrátka, vôbec nevyzerali dobre. Išlo nám najmä o cestujúcich, ktorí majú do stanice vstúpiť a stráviť v nej kopu času. Náležitý vzhľad, čistota a hygiena sú predsa aj otázkou čistých stien a fasád.

Ako spoľahlivo ochrániť severné strany zateplených fasád pred plesňou

A tak sme s kolegom začali hľadať na internete nejakú firmu, ktorá by sa o to odborne postarala. Chceli sme však nájsť takú s ktorou by sme mali istotu, že sa dá na jej prácu a výsledok spoľahnúť. Neraz sa totiž stáva, že sa človek škaredo popáli a sľubovaná kvalita bola len bublina, ktorá visela na web stránkach. Hľadali sme teda podľa hodnotení a odporúčaní spokojných klientov naprieč celým internetom.

Napokon sme našli firmu, ktorá sa nám zapáčila. Začali sme sa teda zaujímať o ich stránky a prečítali sme si množstvo informácií. Dezinfekcia, odstránenie plesne mala pozitívne ohlasy, a tak sme sa rozhodli, že to ich služieb zainvenstujeme. Dohovorili sa sa veľmi rýchlo. Našiel sa fakt schodný termín, dostali sme cenovú kalkuláciu a všetko ostatné rovno do mailu.

Dnes vieme, že sa nám tá investícia rozhodne vyplatila. V dohodnutý deň prišiel tím špecialistov, ktorý sa o naše fasády odborne postaral. Na povrchy napadnuté plesňou naniesli bežný dezinfekčný prostriedok. Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia následne aplikovali vrstvu LSG náteru, ktorý je účinný proti agresívnym plesniam. Vďaka nemu budú naše steny chránené proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias.

Po celkovom zaschnutí vytvoril LSG náter ľahko umývateľný, transparentný a difúzne otvorený povrch odolný aj proti poveternostným vplyvom, či UV žiareniu. Jedinečný LSG náter sa dá využiť aj pri ochrane iných povrchov ako sú steny a fasády budov. Skvele pracuje aj na dreve, betóne, OSB doskách, umakarte, na povrchoch z disperzných, či silikátových farieb, keramických obkladoch a podobných materiáloch.

Po skúsesnostiach s prácou A SERVIS LIPKA a poznatkoch, ktoré dnes máme, vám odporúčame, urobiť podobný krok ak my. A to aj v prípade, že zatiaľ problémy s plesňami nemáte. LSG náter predstavuje jedinečnú formu dlhodobej prevencie, ktorá sa v každom ohľade vyplatí. Vďaka nemu sú naše fasády stále čisté a komplexne ochránené.

So službami spoločnosti A SERVIS LIPKA sú spokojní zákazníci v niekoľkých krajinách strednej Európy, takže ich kvality oceňujú zákazníci v Českej republike, na slovenskom, nemeckom a rakúskom trhu. A to je pre každého nového klienta ďalší pádny dôvod a záruka zároveň. Skúste to tiež a určite nám dáte radi za pravdu. Nakoniec, cestujúci našej vlakovej stanice už naše čisté fasády neraz pochválili.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.