v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Problémy s fasádou? Poznáme spôsob ako ju kvalitne vyčistiť

Problémy s fasádou? Poznáme spôsob ako ju kvalitne vyčistiť 28 sep

Pracujem v galantérii a nedávno sme mali problémy s čistotou našej fasády. Nielenže bola špinavá, ale sme na nej našli dokonca aj plesene. A pretože mám prevádzku galantérie pod palcom a zákazníkov si vážime, musela som sa o čistotu fasády postarať. Skúšať to vlastnými silami nemalo zmysel, keďže to nie je práca pre amatéra. A tak som sa spoľahla na internet.

Ako odstrániť a vyčistiť graffiti zo skla výkladov, rámov a fasády v Bratislave

Narazila som na upratovaciu firmu Čistenie graffiti Bratislava ktorá mala množstvo vynikajúcich referencií. Dohovorili sme sa rýchlo, keďže boli milí a ochotní. Keď sa potom dali do práce, išlo im to krásne od ruky, takže o pár hodín bolo hotovo. Okrem toho som sa dozvedela, ako a prečo plesne vlastne vznikajú. Napríklad na zateplených fasádach sa už po 6 rokoch objavujú na severných a západných stranách fľaky čiernych plesní, čiže prevencia je viac ako potrebná.

Špecialisti firmy A SERVIS ma upozornili, že v tomto smere je najlepší protiplesňový náter LSG, ktorý používa aj ich spoločnosť. V súčasnosti je to skutočne tá najlepšia voľba na trhu. Prevencia, ktorá má tie najvyššie parametre. Náter LSG dokáže fasádu ochrániť tak, že plochu chemickyuzavrie takže vlhkosť, čiastočky smogu, organické usadeniny, agresívne plesne a iné mikroorganizmy stratia možnosť ako do tela fasády preniknúť.

Na druhej strane platí, že vlhkosť zhromaždená vo fasáde môže z muriva voľne unikať.  Ide o to, že náter LSG má vlastnosti difúzneho odporu, takže molekuly vodnej pary vedia unikať bez problémov, ale molekuly vody z okolia sa do fasády už nedostanú. Je skvelé, že LSG sa dá nanášať na rôzne typy povrchov, od vápenno-cementových omietok, cež drevo, OSB dosky, umakart, disperzné alebo silikátové farby, betón až po keramické obklady a iné materiály. Samozrejmosťou. že aplikácia vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

Pôsobenie LSG náteru je založené na jedinečnom princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Stačí aj veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom, aby nastali zásadné lokálne zmeny v koncentrácii dôležitých iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí fatálne roztrhnutie bunky.

Od tej doby je fasáda nášho obchodu v úplnom poriadku. Aj preto vám s dôverou a rada odporúčam, aby ste si náter LSG nechali aplikovať skôr, než vás pleseň prekvapí. Pretože prevencia bola a vždy bude tým najjednoduchším a najlacnejším riešením problémov.

A ešte niečo.  Firma A SERVIS LIPKA ponúka celý rad ďalších služieb. Patrí k nim čistenie kobercov, podláh alebo strojové čistenie čalúnenia. Realizuje pravidelné upratovanie domácností, kancelárií,  či firiem. Vykonáva čistenie a leštenie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistí žalúzie, lamely, rolety i markízy. Nakoniec, na ich web stránkach nájdete všetko potrebné.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.