v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Nečistoty a plesne ohrozujú každú fasádu

Nečistoty a plesne ohrozujú každú fasádu 27 sep

Som jedným zo správcov budovy outletu a už dlhšiu domu sme mali problémy s našou fasádou. Nielen, že bola už zdiaľky nevzhľadná a špinavá, ale na niektorých miestach sa dala nájsť aj pleseň. Bolo preto žiaduce, aby tieto vizuálne defekty a plesne rýchlo zmizli, keďže zákazník by si o nás neurobil celkom dobrý obrázok.

Zasiahnite rýchlo a po dezinfekcii fasády ju opatrite protiplesňovým a protigraffitovým náterom

Zároveň nám však bolo zrejmé, že bežné skúsenosti upratovacieho tímu na to stačiť nebudú. Takže bolo viac ako akútne najať nejakú odbornú a skúsenú upratovaciu spoločnosť. Na webe sme našli odkazy a pozítívne hodnotenia spoločnosť Proti plesňové a graffitové nátery, ktorá má okrem dlhoročnej tradície vo svojej brandži aj veľké medzinárodné skúsenosti.

Musím povedať, že nám tento internetový tip vyšiel na sto percent. Naše skúsenosti s jej prácou a odborníkmi sú skrz-naskrz pozitívne. Firma – okrem iného – ponúka služby spojené s odstraňovaním plesní a čistením fasád. Tie zahŕňajú aj kompletný servis pri odstránení plesní, rias, húb a iných mikroorganizmov z akéhokoľvek povrchu.

Napokon, väčšina z nás vie veľmi dobre, čo znamenajú plesne na stene alebo fasáde. Služby A SERVIS-u preto prinášajú aj preventívne kroky spojené s protiplesňovým náterom LSG. O čo ide?  Antimikrobiálne pôsobenie LSG je založené na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Aj kratučký kontakt bunkovej steny s takto ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii  iónov a vnútrobunkový tlak bunku roztrhne. Proti náteru LSG sú tak plesne, baktérie, huby alebo kvasinky bez šance.

Pre bunky vyšších organizmov, teda človeka a zvierať je ale tento náter absolútne bezpečný. Naviac, životnosť náteru sa pohybuje v intervale od 4 do 6 rokov, čo je vynikaúca správa pre každú stenu i jej majiteľa. Koniec-koncov je oveľa lepšie a rozumnejšie staviť na prevenciu v podobe protiplesňového náteru LSG ako riešiť fľaky plesní na svojej fasáde.

Aj vďaka odbornej a ústretovej pomoci spoločnosti A SERVIS LIPKA, resp. aj ich protiplesňovému náteru LSG, sú teraz fasády nášho outletu v úplnom poriadku, a to na dlhé roky dopredu. Je preto celkom samozrejmé, že vám profesionálne služy tejto skúsenej firmy veľmi rád a s dôverou odporúčam.

Aby som však nezabudol. Spoločnosť ponúka aj rad iných služieb spojených s upratovaním a čistením. Napríklad odstraňovanie graffiti, umývanie okien a výkladov,  čistenie kobercov a podláh. No a mnohé tieto činnosti realizuje aj vo výškach. Nakoniec, spokojní klienti v Českej republike, na Slovensku, ale aj v Nemecku a v Rakúsku sú celkom jasným dôkazom. Pre viac informácií si stačí kliknúť na ich webové stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.