v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Čistá fasáda je vizitkou každého majiteľa nehnuteľnosti

Čistá fasáda je vizitkou každého majiteľa nehnuteľnosti 27 sep

Vyčistiť fasádu nie je nič jednoduché. A zbaviť ju všetkých baktérií, nečistôt, či dokonca plesní, a to bez špeciálnych prostriedkov, či odborníkov, je vlastne nemožné. Nehovoríme to len tak do vetra, keďže sme niečo podobné nedávno absolvovali. Pracujem vo veľkej predajni so suvenírmi, takže zákazníkov máme mnoho a mnoho. Samozrejme, že špinavá fasáda by ich len odpudzovala, čiže bolo treba nájsť rýchle, účinné a efektívne riešenie.

Vzdušné znečistenie mestským spadom a vandalmi vyzýva na ochranu náterom

So všetkým nám pomohla profesionálna upratovacia firma a ich revolučný protiplesňový a protigraffiti náter LSG. Vďaka ich pomoci boli napadnuté múry nielen vyčistené, ale dnes sú dokonale ochránené pred novými atakmi plesní a špiny. Zopár detailov na osvetlenie. LSG funguje na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Už aj malý kontakt bunkovej steny s povrchom ošetreným LSG spôsobuje zmeny v koncentrácii iónov. Postupne začne narastať vnútrobunkový tlak, ktorý následne steny bunky roztrhne.

Na stene, či fasáde, ktoré chráni tento náter proti nemajú baktérie, plesne, huby ani kvasinky miesto pre svoju existenciu. Naproti tomu je LSG pre bunky vyšších organizmov úplne bezpečný, takže nijako neublíži človeku ani domácim zvieratám. Životnosť odborne aplikovaného náteru sa pohybuje od 4 do 6 rokov. V obmedzenej miere však môže  fungovať aj celú jednu dekádu. Ako vidno, náter LSG je riešenie pre každú plochu budovy.

Pokiaľ ide o našu predajňu, všetky jej steny sú odvtedy v dokonalom poriadku a veríme, že tak aj dlhé roky ostane. Nielen my, ale aj odborníci z Odstránenie graffiti odporúčajú, aby sa náter stal základom kvalitnej a dlhodobej prevencie, lebo s plesňami nie sú žiadne žarty. Stačí totiž málo a pleseň môže poškodiť aj naše zdravie. Žiaľ, prakticky na všetkých zateplených fasádach sa zhruba po 6 rokoch objavia na severných a západných stranách mapy čiernych plesní, ktoré vyzerajú ako nečistoty a usadený prach.

Ak sa však spoľahnete na rady profesionálov a využijete prednosti protiplesňového náteru LSG, nebudete sa musieť takýchto problémov obávať. Vaše steny a fasáda budú pred nečistotami, a najmä pleseňami komplexne a do hĺbky ochránené. Koniec-koncov, bývanie je predsa investícia, ktorú si treba premyslene a účinne chrániť. Ochrana pred nečistotami a plesňami by tak mala byť úplnou samozrejmosťou.

V prípade, že sa pre služby firmy A SERVIS LIPKA rozhodnete, získate nielen možnosť ochrany a ošetrenia fasád, ale aj iných odborných služieb spojených s upratovaním a čistením. Spoločnosť totiž ponúka celý rad profesionálne realizovaných služieb, ktoré rada využije každá domácnosť, firma alebo úrad. Stačí si kliknúť na web stránky tejto dynamickej spoločnosti a dozviete sa všetko potrebné, a možno aj oveľa viac.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.