v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Spoľahlivá ochrana fasád pred plesňami a nečistotami

Spoľahlivá ochrana fasád pred plesňami a nečistotami 27 sep

Aj vy hľadáte spoľahlivého odborníka, ktorý by sa vám vyčistil fasádu? V tom prípade sa s dôverou obráťte na upratovaciu spoločnosť Čistenie odstránenie plesne a grafitov. Na našom trhu ide o najlepšie a navýhodnejšie rozhodnutie, ktoré možno urobiť. Rozhodne ale nebude rozumné, ak sa do takéhoto čistenia pustíte sami, keďže konečný výsledok vás zaručene sklame. Je to skrátka úloha, ktorú treba s plnou zdpovednosťou prenechať profesionálovi.

Plesne a graffiti odstraňujte z fasád ihneď, bude to jednoduchšie a lacnejšie

Naša diskontná predajňa si niečim podobným pred časom prešla. Jej fasáda bola nielen špinavá a zaprášená, ale našli ste na nej už aj plesne. Samozrejme, takýto stav sme nemohli akceptovať, keďže všetci dobre vieme, že plesne sú zdraviu škodlivé. Naviac, stena s tou nevzhľadnou mapou čiernych plesní vyzerala fakt otrasne. Nehovoriac o tom, že žiadny náš zákazník z takéhoto pohľadu nadšený nebude.

Hľadali sme preto skúsenú firmu, ktorá by sa o vzhľad a zdravie našej fasády odborne postarala. A mali sme šťastie, keďže na webe nám do oka padla práve upratovacia firma A SERVIS LIPKA plus jej technológia preventívneho protiplesňového náteru LSG. Napokon, kladné ohlasy a odporúčania mnohých spokojných klientov sa na webe nedali prehliadnuť.

Treba povedať, že LSG náter je vynikajúca vec. Je vlastne škoda, že sme o ňom nevedeli skôr. Určite by sme ho využili na fasáde ako preventívne a cenné riešenie. Ak u vás doma, či vo firme viete, že sú vaše steny náchylné na tvorbu plesní – neváhajte a nechajte si LSG náter naniesť ako skvelú prevenciu. Stačí hádam dodať, že aplikácia náteru je finančne podstatne menej náročná ako samotné odstraňovanie plesní.

Pokiaľ ide o zamestnancov A SERVIS-u, sú to skúsení špecialisti a na nikoho iného sa už v budúcnosti obracať nechceme. Odviedli pre nás vynikajúcu prácu a svoju odbornosť preukazovali v každom kroku. Na miesta napadnuté plesňou aplikovali bežný dezinfekčný prostriedok. Po celkovom odstránení nečistôt a biotického napadnutia potom aplikovali LSG náter. Tie budú takto dlho chránené proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, či húb.

Pokiaľ ide o ďalšie vlastnosti náteru. Po zaschnutí vytvorí na ploche ľahko umývateľný, transparentný a difúzne otvorený povrch, ktorý veľmi dobre odoláva poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Náter je pritom ľahko a spoľahlivo aplikovateľný na rôzne typy materiálov, a to nielen vonku, ale aj v rámci interiérov.

Asi vás preto neprekvapí, že sme si nechali LSG náter naniesť aj do priestorov predajne. Ako sa hovorí – správna prevencia je to najlepšie a najlacnejšie riešenie. Skvelé pritom je, že tento náter je vhodný aj do priestorov, kde sa pracuje s potravinami. Ak teda dnes, či zajtra potrebujete pomoc skutočných profíkov a vaše steny, či fasády chcete preventívne zabezpečiť, oslovte s dôverou spoločnosť A SERVIS LIPKA. Za nás vám ich veľmi radi odporúčame.

 

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.