v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Chcete mať opäť čistú fasádu?

Chcete mať opäť čistú fasádu? 27 sep

Budova našej telocvične a šporotvého klubu je už staršia budova, takže ju bolo potrebné dať trochu dokopy. Zo všetkého najskôr sme ju chceli celú vymaľovať. Lenže keď sme nakúpili farby a chceli sa do toho pustiť, všimli sme si, že na fasáde sa vynorila pleseň. Bolo nám jasné, že s plesňami si tak jednoducho neporadíme. Zvolili sme cestu upratovacej firmy, keďže toto je práca pre skúsených odborníkov.

Ako vyčistiť fásádu, aby bola bez graffiti

Nakoniec, všetci vieme, že s plesňami nie sí žarty. Nielenže škodia budove a jej stenám, ale aj nášmu zdraviu. Nehovoriac o tom, že do klubu chodia cvičiť a športovať aj deti. Aj preto bolo potrebné nájsť odborné, a pritom rýchle a efektívne riešenie. Takže sme začali hľadať na internete tipy na firmy, ktoré ľudí na diskusných fórach najviac odporúčali.

V jednom diskusnom fóre na tému pleseň v domácnosti sme napokon našli upratovaciu firmu. Ostránenie graffiti Bratislava. Práve vďaka ich odbornej práci sú steny našej telocvične zase v poriadku. Samozrejme, že je to zásluha jej špecialistov, ale nesmieme obísť aj ich jedinenčný protiplesňový náter. Náter LSG, ktorý práve A SERVIS využíva je skutočne  vynikajúce riešenie, ktoré aj pre náš klub prinieslo perfektné výsledky.

Dnes sú plesene z našich stien preč a my máme istotu, že sa to tak dlho ostane. Zamestnanci A SERVIS-u sú naslovozatí profesionáli, ktorí našu zákazku zvládli skrátka na výbornú. Ak by sa podobný problém mal – nebodaj – zopakovať, budeme voliť opäť túto spoločnosť. Sme si však celkom istí, že to dlhé roky riešiť nebudeme. A ako páni z A SERVIS-u vlastne pracovali? V prvom rade miesta napadnuté plesňami vyčistili dezinfekčným prostriedkom.

Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia aplikovali náter proti plesniam. Táto vrstva ich bude trvale chrániť proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias. Po celkovom zaschnutí sa na fasáde vytvoril umývateľný, transparentný a difúzne otvorený povrch, ktorý veľmi dobre odoláva poveternostným vplyvom aj UV žiareniu.

Náter LSG je aplikovateľný na vápennocementové omietky, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby, betóny, keramické obklady a podobné materiály.  Protiplesňový LSG náter možno pritom využiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Vďaka nemu sú teda vonkajšie múry nášho športového klubu v úplnom poriadku.

Takže ak máte problémy s plesňou alebo sa ich obávate, rozhodne vám odporúčame, aby ste sa obrátili na A SERVIS LIPKA a požiadali ich o pomoc. Ich postup spojený s LSG náterom je to najlepšie opatrenie, ktoré proti plesniam môžno urobiť. Všetkým túto profesionálnu firmu vrele odporúčame, keďže my sme boli s nimi spokojní v každom ohľade.  No a pre viac informácií o si skrátka kliknite na ich webové stránky.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.