v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Každá fasáda môže byť čistá. Aj tá vaša

Každá fasáda môže byť čistá. Aj tá vaša 27 sep

Ako vedúci pobočky obchodu so športovou obuvou a nedávno som musel riešiť nie práve príjemnú situáciu. Po pravde, mohli sme si za to trochu aj sami, lebo naša fasáda už vážne nevyzerala k svetu. A čo bolo ešte horšie, ukázala sa na nej dokonca aj pleseň. No a takto to predsa nemohlo zostať. Nielenže to vyzeralo hrozne a mohlo sa to po stene ešte viac rozšíriť, ale pre povesť nášho obchodu by to mohla byť hotová katastrofa.

Dajte si pozor na graffiti a pleseň, bráňte sa im účinne

Preto bolo potrebné postarať sa o vyčistenie celej fasády čo najrýchlejšie. A pretože som šéfom práve ja, musel som sa do toho pustiť. Niežeby ostatní kolegovia sedeli. Skúsili sme tie plesne odstrániť, no takmer nič nezabralo a fasáda vyzerala stále rovnako. Neostávalo nič iné, ako osloviť profesionálov, teda odbornú firmu. Na webe som pátral hlavne v diskusiách medzi bežnými klientami a vyplatilo sa. Upratovacia spoločnosť mala najviac pozitívnych ohlasov a odporúčaní Ako čistiť graffiti z fasád, takže sme do toho bez obáv šli.

Vďaka ich odbornej práci je fasáda zase vo forme, pričom sme sa počas plnenia zákazky dozvedeli aj množstvo užitočných informácií, o ktoré by som sa s vami rád podelil. Nakoniec, plesne rozdiely nerobia a zajtra môžu napadnúť aj vašu fasádu. Príklad, ktorý mám od mojej susedy. Ak si potrpíte na kvety – tak ako ona – a máte ich v dome, či byte viac ako dosť, príp. často sušíte bielizeň v obývacom priestore, mali by ste staviť na odvlhčovač vzduchu.

Našťastie na každý problém sa dá nájsť riešenie. A to sa týka aj plesní na fasáde. Aj v tomto prípade platí, že najlacnejšia býva prevencia, takže protiplesňový náter LSG od firmy je presne to, čo potrebujeme. Jeho výhody sú mnohostranné a steny, či fasády ochráni komplexne a na dlhé roky naozaj spoľahlivo.

Ako teda špecialisti A SERVIS-u postupovali v našom prípade? Na miesta napadnuté plesňou aplikovali bežný dezinfekčný prostriedok. Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia potom naniesli protiplesňový náter LSG. Ten bude trvalo chrániť plochy proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias.

Po konečnom zaschnutí vytvoril na fasáde umývateľný transparentný a difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Moderný náter LSG sa pritom dá úspešne aplikovať na rôzne typy povrchov, či už vápenno.cementové omietky, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné alebo silikátové farby, betón, keramické obklady a pod.

LSG náter spoľahlivo pracuje vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Samozrejme, že sme tak urobili aj v našej predajni. Vďaka LSG je tak dnes naša predajňa dokonale chránená. Táto Firma ponúka svoje služby v Českej republike, ale aj na slovenskom, nemeckom, či a rakúskom trhu. Práca týchto profesionálov tak má medzinárodné parametre a špičkovú kvalitu. Pre viac informácií sa kliknite na ich webové stránky a dáte mi za pravdu.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.