v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Silný spojenec pri ochrane fasád? Chemické čistenie zasaditou a neutrálnou chemiku

Silný spojenec pri ochrane fasád? Chemické čistenie zasaditou a neutrálnou chemiku 20 júl

S priateľom vlastníme bowlingové centrum a tak sa treba starať. Nedávno sme plánovali jeho výmaľbu, vrátane fasádnych plôch. Žiaľ, steny boli tak zanesené a špinavé, že to hneď nešlo. Navyše sa na niektorých miestach objavili aj plesne, čo bol signál, že výmaľbu treba odložiť. Prvou úlohu tak muselo byť riadne vyčistenie fasády a odstránenie plesní.

Akú chémiu čistiť alu bondovej fasády z kompozitných panelov, prevetrávané hliníkové a sendvičové fasády

Samozrejme, že sme vyhľadali pomoc profíkov. Amatérske pokusy sme totiž kedysi skúšali, ale neviedli takmer k ničomu. Bola to strata vzácneho času aj financií. Spoľahli sme sa na internet a hľadali firmu, ktorá má takéto práce dlho a pevne v rukách. Hľadali sme firmu ktorá má znalosti akú chémiou čistiť alu bondovej fasády z kompozitných panelov, prevetrávané hliníkové a sendvičové fasády. A ktorá vie aplikovať Antigraffitový a protiplesňový náter, ktorý spoľahlivo chráni steny a priečelie fasád. Nakoniec sme našli profesionálov zo spoločnosti A SERVIS LIPKA.

V našom rozhodnutí nám pomohlo aj množstvo kladných ohlasov, recenzií a odporúčaní. Ich spokojnými autormi boli zákazníci tejto firmy nielen v Česku a na Slovensku, ale tiež v Nemecku, či v Rakúsku. Tieto fakty svedčili o kredite spoločnosti, jej špičkových službách a vysokej úrovni dôvery, ktorá od svojich klientov dostáva.

Dohodli sme si teda vo firme všetky podrobnosti zákazky a očakávali deň D. Práca profíkov A SERVIS LIPKA nás potom na celej čiare presvedčila, že naša voľba bola správna. Išlo o zohratý, skúsený a odborne zdatný tím špecialistov, ktoré mali svoju prácu dokonale osvojenú. Fasádu vyčistili mechanicky a chemicky tlakovou vodou, pričom im pomohla účinná chemická emulzia. Toto čistenie nenaruší farebnosť fasády, takže sa nemusí plocha opravovať.

Antigraffitový a protiplesňový náter spoľahlivo chráni steny a priečelie fasád

Nasledoval chemnický nástrik a napokon špeciálny protiplesňový náter prípavku LSG. Jeho skvelé vlastnosti a technologické výhody potom chránia fasáda po dlhé roky. Na povrchu sa vytvorí pevná, transparentná, umývateľná mikrovrstva, ktorá dokáže fasádu dokonale ochrániť. Náter je pritom difúzne otvorený. To znamená, že takáto ošetrená stena „dýcha.“ Vlhkosť zvonku sa do steny nijako nedostane, ale tá vnútorná môže voľne unikať.

Unikátny a účinný protiplesňový náter LSG sa dá pritom nanášať nielen na fasády, ale celkom bezpečne priľne aj na betón, drevo, umakart, keramiku, či drevotriesku. Takto impregnovaná plocha veľmi dobre odoláva aj dažďu, snehu, vzdušnej vlhkosti alebo UV žiareniu.

Na fasáde s aplikovaným náterom LSG sú teda všetky druhy plesní, húb, mikroorganizmov alebo kvasiniek účinne zbavené možnosti dlhodobnej existencie. Dôležité taktiež je, že vrstva náteru ostáva pre človeka a zvieratá v každom okamihu úplne bezpečná.

Ako teda zákazka pre naše bowlingové centrum nakoniec dopadla? Stačí len krátko, ale o to výstižnejšie: skvele a k našej plnej spokojnosti. Upratovacia a čistiaca spoločnosť A SERVIS LIPKA pre nás odviedla – po každej stránke – vysoko profesionálnu a výborne zrealizovanú robotu, ktorá bude fasádu centra dlhé roky spoľahlivo a do hĺbky chrániť.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.