v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

S plesňami na fasáde treba zatočiť rýchlo a odborne

S plesňami na fasáde treba zatočiť rýchlo a odborne 20 júl

Možno to poznáte aj z osobnej skúsenosti, že čistenie fasády nebýva nič jednoduché. Prach, nečistoty, nánosy a stopy smogu. Práca, ktorá nie je z rodu ľahkých. A keď sa k tomu vpridajú aj plesne, býva každá rada dobrá. V tomto smere platí overená pravda, že plesne sa ľahko objavia, ale ťažšie sa ich zbavíme. Fasáda nášho autoservisu by mohla rozprávať.

Čistenie fasád z kompozitných panelov alubond, sendvičových panelov v Bratislave

A keď sme si už dlhšie nevedeli s plesňami poradiť, padlo rozhodnutie, že oslovíme odbornú firmu. Takú odbornú firmu ktorá má skúsenosti z čistenia fasád z kompozitných panelov alubond, sendvičových panelov v Bratislave. Aplikácia antigrafftitového náteru ochráni múry a zapteplené fasády pred sprejmi a plesňami.

Na webe mala upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA množstvo pozitívnych ohlasov a odporúčaní, takže sme dlho neváhali. Navyše sa prezentovala aj medzinárodnými skúsenosťami a úspešnou, dlhodobou tradíciou svojich služieb.

Zamestnanci tejto dynamickej spoločnosti vyriešili všetky naše problémy s plesňami skutočne veľmi rýchlo, vo vysokej kvalite a k našej plnej spokojnosti. Nielenže plesne z našej fasády nadobro zmizli, ale vďaka modernej technológii firmy A SERVIS LIPKA sú teraz naše steny dokonale a dlhodobo ochránené, a to vo viacerých smeroch.

A SERVIS totiž ponúka odstraňovanie plesne ako kompletný servis spojený aj s prvkami špičkovej prevencie. Odstránenie plesní, rias, húb a iných mikroorganizmov je len jednou u častí tohoto postupu. Prevencia sa realizuje pomocou špeciálneho protiplesňového náteru LSG, ktorý sa v bežnej praxi maximálne osvedčil.

Antigrafftitový náter ochráni múry a zapteplené fasády pred sprejmi a plesňami

Základom antimikrobiálneho pôsobenia náteru LSG je princíp zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Stačí iba letmý dotyk bunky s vrstvou náteru, aby sa začali nevratné zmeny v tele bunky. Zásadným spôsobom sa pritom mení koncentrácia iónov v bunke a vnútrobunkový tlak pôsobí tak dlho až sa stena roztrhne.

Ak je teda fasáda ochránená protiplesňovým náterom LSG, môže byť majiteľ danej nehnuteľnosti spokojný. Na ploche sa žiadne plesne ani huby neobjavia. Treba doplniť, že pre bunky vyšších organizmov je tento náter v každom smere bezpečný. Jeho životnosť sa pohybuje – podľa konkrétnych podmiemok – v intervale od 4 do 6 rokov.

A ešte niečo. Ak sa pre rozhodnete pre služby A SERVIS LIPKA aj vy, môžete počítať s tým, že v jej ponuke nájdete oveľa viac ako len ošetrovanie fasád. Vybrať si môžete čistenie kobercov, podláh alebo strojové čistenie čalúnenia.

Firma realizuje aj denné, resp. pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií a firiem. Vykonáva čistenie, leštenie, umývanie okien, umývanie výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistí žalúzie, lamely, rolety a markízy. Skrátka a dobre. Je to tá správna adresa pre komplexné, moderné a kvalitné upratovacie služby.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.