v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Vyčistiť fasádu je jednoduché. Stačí osloviť skúsených profesionálov

Vyčistiť fasádu je jednoduché. Stačí osloviť skúsených profesionálov 19 júl

V našom meste je knižnica ešte stále dôležitá, takže je aj miestom stretávania. Aj preto sa ako jej vedúci dlhodobo snažím, aby vyzerala čo najlepšie – zvonku aj zvnútra. Nedávno mi to však celkom nečakane prekazili plesne a všadeprítomný smog. Fasáda preto bola špinavá viac ako inokedy a plesne jej kráse tiež nepridali.

Čím čistiť sendvičové, plechové fasády z kompzitných panelov z alu bondov priemyselných objektov a hál

Skúsili sme všetky osvedčené kroky, no plesne len tak ľahko neporazíte. Bolo mi teda jasné, že v tomto prípade sa musím obrátiť na odborníkov a požiadať ich o pomoc. Nemal som po ruke ale žiadny tip, takže som sa spoľahol na web vyhľadávač a jeho schopnosti. Najviac sme čítali informácie o tom čím čistiť sendvičové, plechové fasády z kompzitných panelov z alu bondov priemyselných objektov a hál. A ako aplikovať náter proti plesni a graffiti v Bratislave. Vďaka ohlasom a odporúčaniam spokojných klientov som tak narazil na upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA a vyšlo nám to fakt stopercente.

Táto partia profíkov nás nielenže šikovne zbavila všetkej tej špiny a nánosov na fasáde, ale poslala plesne na dlhé roky do zabudnutia. Ešte aj dnes mám z tohoto faktu veľkú radosť, lebo estetika priestoru a zdravie návštevníkov sú pre nás dôležité. Po pravde, odborníci A SERVIS LIPKA nám svojou prácou dokonale priblížili výhody protiplesňového náteru LSG.

Zdieľam ich presvedčenie, že aj pri plesniach by mala byť na prvom mieste prevencia. No a práve tento účinný náter je toho jasným dôkazom. Náter využíva tzv. difúzny odpor, ktorý umožňuje, aby molekluly vodnej pary z muriva unikali, no molekuly vody sa dnu nedostanú. Výborné je, že náter LSG predlžuje aj životnosť a farebnú stálosť fasády alebo steny.

Mimoriadnym plus taktiež je, že sa dá bez väčších problémov pohodlne aplikovať na najrôznejšie typy materiálov a povrchov. Okrem bežných fasád a stien budov tak môže ísť o drevo, betón, keramiku, umakart, drevotriesku alebo OSB dosky. Výkonnosť a priľnavosť LSG náteru je takmer univerzálna, čo je jeho silný benefit.

Náter proti plesni a graffiti v Bratislave

Taktiež v tomto smere platí, že keď protiplísňový náter LSG zaschne vytvorí naozaj pevnú, odolnú, ľahko umývateľnú a difúzne otvorenú vrstvu. Tá potom zvládne nielen zmeny počasia počas roka, ale dokáže na ploche eliminovať nepriaznivé dopady ultrafialového žiarenia.

Naviac, tento progresívne pracujúci náter uzavrie plochy fasády tak, že sa do nej už nedostanú rizikové zárodky plesní, častice smogu alebo organické nečistoty. Samozrejmosťou tiež je, že plochy ošetrené týmto náterom sa dajú veľmi dobre ošetrovať, a to po dlhý čas.

Vďaka vlastnostiam a vynikajúcim účinkom moderného LSG náteru sú v tejto chvíli všetky steny a fasády našej knižnice efektívne a do hĺbky ochránené. Mať na celých šesť rokov murivo budovy komplexne zabezpečené proti výskytu nebezpečných plesní, húb, rias kvasiniek alebo baktérií je skrátka na nezaplatenie. A tak už len zopakujem, že na to všetko nám stačilo obrátiť sa na profesionálnu upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.