v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Protiplesňový náter LSG – to najlepšie pre vašu fasádu

Protiplesňový náter LSG – to najlepšie pre vašu fasádu 19 júl

Ak nájdeme na fasáde plesne a jej plocha je plná nečistôt zvažujeme celkové vyčistenie. Niečo podobné sme zažili aj na budove našej školy. Snaha správcu školy a jeho ľudí však na to nestačila. Fasáda ostala aj po ich vynaloženej snahe takmer rovnaká. Neostalo mi teda nič iné ako vyhľadať pomoc profesionálnej firmy, ktorá má s takouto prácou skúsenosti.

Agresívny mestský spad vrátane špiny čistite z kazetových, sedvičových, prevetrávaných fasád z kompozitov pravidelne, nenechajte povrch fasády zájsť, nedajú sa potom vyčistiť

Třň z päty nám nakoniec vytrhla upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá sa vynorila na webe. Firma má skúsenosti s čistením Agresívneho mestského spadu vrátane špiny z kazetových, sedvičových, prevetrávaných fasád z kompozitov, nenechajte povrch fasády zájsť, nedajú sa potom vyčistiť. Vie tiež chemické čistenie fasád vrátane odstránenia graffiti v Bratislave

Pri jej mene bolo množstvo kladných ohlasov a odporúčaní, takže nebolo prečo váhať. Spoločnosť sme teda oslovili a požiadali ju o pomoc. Dnes môžem povedať, že to vyšlo perfektne a výsledok je dodnes zdrojom našej spokojnosti.

A SERVIS LIPKA dodržala dohodu a v daný deň sa pred našou školou objavil tím jej špecialistov. Najprv z fasády odstránili všetky nečistoty, aby boli plochy pripravené na ďalší krok. Bola ním odborná aplikácia protiplesňového náteru LSG, ktorý predstavuje záruku proti novému výskytu plesní, húb, baktérií, rias alebo kvasiniek.

LSG sa dá aplikovať na vápenno-cementové omietky, drevo, OSB dosky, betóny, umakart, keramiku a pod. Po celkovom zaschnutí sa na fasáde vytvorí difúzne otvorený, umývateľný a odolný chemický film. Ten po dlhý čas veľmi dobre zvláda všetky typy nástrah a zmien počasia, ale aj negatívne účinky ultrafialového žiarenia.

Chemické čistenie fasád vrátane odstránenia graffiti v Bratislave

Náter dokáže plochu fasády ochrániť tak, že všetka vlhkosť, agresívne spady, usadeniny alebo nečistoty sa do muriva nedostanú. Vďaka výnimočným vlastnostiam ochranného LSG prípravku sa všetka vlhkosť z ošetrenej steny dostane veľmi ľahko von, ale tá okolitá už do štruktúry fasády neprenikne.

Musím priznať, že naša škola má s protiplesňovým náterom LSG vynikajúce skúsenosti. Od doby, kedy ho firma A SERVIS LIPKA aplikovala sa na stenách žiadne plesne neobjavili. Koniec-koncov, životnosť a účinnosť tejto modernej formy ochrany je garantovaná na šesť rokov, pričom náter dokáže steny chrániť po celú dekádu.

Služby A SERVIS LIPKA vám preto radi a s dôverou odporúčame. Naviac je dobré vedieť, že firma poskytuje aj iné služby, ktoré môže každý majiteľ nehnuteľnosti oceniť. Jej špecialisti účinne vyčistia koberce, podlahy aj čalúnený nábytok. Okrem toho spoločnosť realizuje denné a pravidelné upratovanie domácností, firiem alebo rezidencií. Firma tiež vykonáva čistenie fasád a ošetrovanie okien, výkladov a sklenených plôch, a to aj vo výškach.

Ak teda máte o precízne a moderné služby tohoto charakteru záujem, oslovte práve spoločnosť A SERVIS LIPKA. Napokon, vysokú kvalitu a schopnosti týchto profíkov potvrdzujú stovky spokojných zákazníkov z Česka, Nemecka, Rakúska, ale aj zo Slovenska.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.