v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Protiplesňový antigraffiti náter je pre každú fasádu to pravé

Protiplesňový antigraffiti náter je pre každú fasádu to pravé 19 júl

Vidieť fasádu plnú nečistôt a začínajúcich plesní nepoteší nikoho. No a pred istým časom sme zažili podobný problém aj v našej vinárni. Chválabohu, hostí máme dosť, a možno práve preto sme to tak nechať nemohli. Pochopiteľne, snažili sme sa steny vyčistiť, no amatérske pokusy zlyhávali a fasáda vyzerala viac-menej rovnako špinavá. Bolo nám jasné, že bez pomoci špecialistov sa nikam nedostaneme.

Zasiahnite rýchlo a dôrazne, aplikujte ochranný náter proti plesni a graffiti

Prešli sme si teda dostupné možnosti na trhu a jednomyseľne sa dohodli, že oslovíme profesionálnu spoločnosť A SERVIS. Firma odporúča zasiahnite rýchlo a dôrazne, aplikujte ochraný náter proti plesni a graffiti. Ďalšie informácie sú čím odstrániť graffiti a pleseň z fasády a zo steny v Bratislave

Firma mala nielen množstvo pozitívnych referencií a ohlasov klientov, ale tiež dlhú, odbornú tradíciu a skúsenosti medzinárodného charakteru z Česka, Nemecka, Rakúska a Slovenska. To boli doporučenia, ktoré nás presvedčili.

Upratovacia firma A SERVIS LIPKA sa nás teda ujala a my sme od prvého okamihu vedeli, že sme v správnych rukách. Uvedomili sme si, že za problémy s fasádou možeme tak trochu aj my sami, keďže sme výrazne zanedbali prevenciu. Podľa slov špecialistov firmy stačilo, keby sme mali na fasáde protiplesňový náter. Nakoniec, finančne je to v porovnaní s opravou omietky, či rekonštrukciou steny, vlastne zanedbateľná položka. Nič, človek sa učí celý život.

Keď od telefonickej objednávky uplynulo pár dní dni, stáli zamestnanci firmy pred fasádou našej vinárne. Ak ste niekedy pri práci videli skutočného profíka uznáte, že je to inšpirujúci pohľad. Človek má dojem akejsi samozrejmosti, lebo to čo robí „nemôže byť až také ťažké…“ No a to isté nás napadlo, pri sledovaní pánov z A SERVIS-u pri čistení našej fasády.

Čím odstrániť graffiti a pleseň z fasády a zo steny v Bratislave

Naše steny vydezinfikovali presne vybraným dezinfekčným prípravkom. Keď odstránili všetky agresvíne nečistoty, resp iné biotické prejavy, aplikovali na pripravenú plochu špeciálny náter proti plesniam LSG. Ten na dlhý čas ochráni ošetrenú fasádu pred novým atakom plesní, húb, rias alebo iných mikroorganizmov.

Akonáhle tento náter zaschne, vytvorí na fasáde dobre umývateľný, transparentný a difúzne otvorený film, ktorý dokáže a vydrží naozaj veľa. Fasáda bude lepšie odolávať rôznym poveternostným vplyvom, zvládne aj UV žiarenie a zamedzí napadnutiu novou vlnou plesní.

Náter sa dá pritom aplikovať na rôzne typy povrchov, takže ochráni drevo, betón, OSB dosky, umakart, drevotriesku, omietky alebo keramiku. Využiť sa pritom dá v exteriéri aj interiéri.

Platí, že protiplesňový LSG náter človeku ani zvieratám neškodí. Hodí sa taktiež do prevádzok s potravinárskym, či gastro charakterom, teda pre našu vináreň bol ako stvorený. A tak sme vďaka skvelým profi službám spoločnosti A SERVIS LIPKA získali nielen čistú a chránenú fasádu vinárne, ale aj partnerna na ktorého môžete spoľahnúť v každom smere.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.