v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Problémy s čistotou fasády z kompozitných panelov? Oslovte profesionálov

Problémy s čistotou fasády z kompozitných panelov? Oslovte profesionálov 19 júl

Mám na starosti prevádzku nočného klubu a diskotétky, takže sa neustále niečo deje. Pred časom sme chceli zmeniť dizajn interiéru a vymaľovať. Všetko nám však prekazili plesne, ktoré sme našli nielen v interiéri, ale začali sa vynárať aj na bočnej stene budovy. A keďže sme vedeli, že amatérske spôsoby na ich odstránenie nestačia, chceli sme profesionálov. Ktorí vedia ako čistiť fasády z alu bondov a sedvičových panelov. Čistenie fasád priemyselných hál, skladov a obchodných centier.

Ako čistiť fasády z alu bondov a sedvičových panelov

Kombináciou dajakých kontakov z môjho minulého miesta a internetu som napokon našiel upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá sa takýto špeciálnym prácam úspešne venuje. Podľa rôznych diskusných fór a klientských portálov bola pre nás firma A SERVIS to pravé. Pri jej mene ste totiž našli množstvo kladných reakcií, odkazov a odporúčaní, čo svedčí nielen o kvalite jej technológií, ale aj o kvalitách jej ľudí.

Majiteľ klubu so mnou súhlasil, a tak sme firmu oslovil hneď druhý deň. Koniec-koncov, kvalita služieb nemá byť len slovo, ale má by byť vidieť v konkrétnych činoch. No a pre nás urobila A SERVIS LIPKA skutočné maximum. Steny i fasády zbavila plesní aj všetkých nečistôt, pričom všetky plochy ochránila špeciálnym náterom, takže máme na roky pokoj.

A ako to prebiehalo? Firma a jej zamestnanci boli presní, takže v daný deň nemeškali ani päť minút. Na povrchy, ktoré napadla pleseň aplikovali najprv dezinfekciu. Keď potom odstránili všetky nečistoty a zvyšky biotického napadnutia naniesli náter proti plesniam značky LSG. Vďaka nemu sú teraz všetky naše steny a fasády dlhodobo ochránené a zabezpečené proti novému výskytu plesní, riad, húb, kvasiniek alebo agresívnych baktérií.

Čistenie fasád priemyselných hál, skladov a obchodných centier

Akonáhle náter LSG celkom zaschol vytvorila sa pevná, umývateľná a difúzne otvorená vrstva, ktorá je odolná proti UV žiareniu aj poveternostným vplyvom. Vlhkosť zo stien voľne uniká, ale tá zvonku sa do muriva už nedostane. Náter dokáže plochy uzavrieť tak, že zárodky plesní, atmosférický spad, smog ani organické prvky sa do štruktúry fasády už nedostanú.

Uplatňuje sa pritom zásada tzv. difúzneho odporu, čiže molekluly vodnej pary zo steny vyjdú, ale molekuly vody do muriva nepreniknú. Náter okrem toho predlžuje životnosť a farebnú stálosť fasády, či steny, čo je ďalšie veľké plus. Výhodou pritom tiež je, že náter LSG sa dá úspešne aplikovať na rôzne typy materiálov a povrchov. Stenami počínajúc a drevom, betónom, umakartom alebo keramikou končiac.

My sme sa teda s plesňami vyrovnali na dlho a spoľahlivo vďaka profi službám spoločnosti A SERVIS LIPKA. V prípade, že máte aj vy rovnaké starosti s fasádou alebo stenami, pokojne túto dynamickú a spoľahlivú firmu oslovte. Môžeme vás ubezpečiť, že A SERVIS vás nesklame a kvalitou svojej práce si získa vašu dôveru.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.