v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Plesne a graffiti na fasáde bistra? Vďaka profesionálom aj bystro skončili

Plesne a graffiti na fasáde bistra? Vďaka profesionálom aj bystro skončili 19 júl

Máme bistro blízko študentského kampusu, takže sa nenudíme. Ponúkame všetko, čo hladný študent očakáva, najmä však za neveľké peniaze. Proste makáme čo to dá, takže problémy miznú rovnako ako naše burgre. Asi pred štvrťrokom sme však riešili celkom iný problém. Na fasáde, hneď vedľa vstupných dverí vyrástla škaredá pleseň.

Viete ako zabrániť prírastkom graffiti a novotvorbe plesne na fasádach a múroch, ihneď ich odstráňte

To viete. Vnútri býva teplo a veľa ľudí, vonku chladno. Vlhkosť sa proste na fasáde vyzráža. A okrem toho bola budova pred časom zateplená, čo je voda na mlyn každej plesni. Nemali sme teda inú možnosť ako nájsť rýchly, odborný, a hlavne efektívny spôsob ako sa tej odpornej zeleno-čiernej mapy zbaviť. Napokon, pohľad na niečo také na chuti nepridá, čo?

Kolega síce skúšal savo a iný drogistický tovar, ale plesne sa na to s prehľadom „vypleskli,“ takže žiadna pomoc sa nekonala. Nakoniec prišlo na moje slová a hľadala sa profi firma, ktorá to „dá“ za pár hodín a dajaké tie eurá. Vďaka web vyhľadávaču, zopár telefonátom a rôznym diskusným fóram sme nakoniec oslovili spoločnosť A SERVIS LIPKA a urobili dobre.

Firma ponúka nielen odstraňovanie plesní, graffiti, ale aj rad iných služieb v oblasti upratovania. Znalosti ako zabrániť prírastkom graffiti a novotvorbe plesne na fasádach a múroch, je firemné heslo ihneď ich odstraňte. Všetko sa dá ihneď fixovať Ochranným náterom proti plesniam a graffiti v Bratislave.

Navyše má skvelé meno doma aj za hranicami a klienti naprieč strednou Európou majú s jej robotou len samé dobré, až výborné skúsenosti. A SERVIS teda plesne úspešne likviduje, no zároveň pozná a uplatňuje veľmi účinné spôsoby modernej prevencie.

Ochranný náter proti plesniam a graffiti v Bratislave

Ide hlavne o protiplesňový náter LSG. Jeho antimikrobiálne pôsobenie vychádza z princípu zmeny iontovej rovnováhy v bunkovej steny mikroorganizmu, či plesne. Aj krátky kontakt bunky s touto látkou vyvolá v jej tele silný tlak, čo vedie k jej neodvratnému koncu. Vrstva LSG náteru uzavrie fasádu tak, že vlhkosť, spad, organické usadeniny a pod., nedokážu do štruktúry fasády preniknúť. Vnútorná vlhkosť však uniká zo stien nerušene ďalej.

Výhodou tiež je, že náter dokáže výrazne predĺžiť životnosť a farebnú stálosť fasádnej farby. Platí teda pravidlo, že na fasáde, ktorá bola odborne naimpregnovaná látkou LSG nemajú plesne, baktérie, huby alebo kvasinky žiadnu šancu na svoju existenciu. Dôležité je, že tento náter je pre človeka aj zvieratá úplne bezpečný.

Už len posledný detail. Životnosť náteru je až šesť rokov, pričom sa môže s úspechom uplatniť aj po desiatich rokoch. To je predsa skvelá správa pre každú fasádu, ale i jej majiteľa. Samozrejme, že my a naše bistro nie sme výnimkou. Dnes teda máme od plesní a ich prejavov svätý pokoj. Aj preto túto formu prevencie od profesionálnej spoločnosti A SERVIS LIPKA odporúčame každému, komu na svojej fasáde záleží.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.