v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Kvalitne ochránená fasáda je aj protiplesňový náter

Kvalitne ochránená fasáda je aj protiplesňový náter 19 júl

Ak práve hľadáte kvalitný spôsob ochrany svojej fasády, oslovte špecialistov upratovacej spoločnosti A SERVIS LIPKA. Pre náš second hand s detským ošatením boli ich služby celkom zásadné a dodnes si ich nevieme vynachváliť. Koniec-koncov, nájsť na čelnej stene svojej budovy plesne nebýva nič príjemné, a to tým skôr, ak k vám chodia matky s deťmi.

Graffiti na fasáde a pleseň na stene riešte urgentne

Dozvedeli sme sa, že nebudeme výnimkou, keďže zateplené budovy plesňami trpia. Takmer každá takáto stavba sa zhruba po šiestich rokoch musí vyrovnávať s fenoménom vzniku plesní, predovšetkým na severnej a západnej strane. Mapy a škvrny takýchto čiernych plesní navyše dosť mätú, keďže vyzerajú ako hrubé nečistoty a usadený prach. A aby to nebolo málo, tak sa po desiatich rokov objavia plesne aj okolo okien.

No a presne toto čakalo aj nás. Ukázalo sa, že snahy zlikvidovať plesne svojpomocou nám úspech neprinesú, takže bolo treba nájsť pomoc odborníkov. Vďaka firme A SERVIS LIPKA sme ju nakoniec našli. Firma postupuje a odporúča Graffiti na fasáde a pleseň na stene riešte urgentne. Systém včasnej ochrany zaručí, že graffiti a plesne nepribúdajú

No a spolu s ňou aj špeciálny, výborne pracujúci protiplesňový náter LSG, ktorý funguje takmer zázračne. Snáď padne vhod aj niekoľko odborných informácií.

Jedinečné antimikrobiálne pôsobenie protiplesňového náteru LSG vychádza z princípu zmeny iontovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Stačí aj krátky kontakt takejto steny s kvalitne ošetreným povrchom fasády, aby nastali zmeny v koncentrácii iontov. V bunke začne narastať tlak, ktorý napokon vedie k jej konečnému roztrhnutiu.

Systém včasnej ochrany zaručí, že graffiti a plesne nepribúdajú

Je teda zrejmé, že na fasáde, ktorá je pokrytá vrstvou LSG nemajú plesne, huby, kvasinky a iné mikróby možnosť prežiť. Dôležité pritom je, že náter je pre človeka a zvieratá po každej stránke bezpečný. Vrstva LSG pritom vytvorí dokonalý, priehľadný a dýchajúci film, takže fasáda je chránená zvonku aj zvnútra. Vonkajšia vlhkosť sa do steny nedostane, ale tá vnútorná môže celkom voľne unikať do okolia.

Náter zároveň šetrí vzhľad a farebnosť fasády, keďže dobre odoláva UV žiareniu. Okrem toho kompaktná a pevná vrstva LSG nemá problém účinne eliminovať rôzne klimatické vplyvy, ktoré na povrch a materiál fasády denne útočia. Aplikačná jednoduchosť, primeraná cena, ľahká údržba a efektívnosť použitia, to sú výrazné prednosti a skvelé plusy protiplesňového náteru LSG, ktorý nám priniesla firma A SERVIS LIPKA.

My sme v našom second hande maximálne spokojné a služby tejto spoločnosti vám vrele odporúčame. Ak však chcete vedieť viac, kliknite si na web stránky A SERVIS-u, kde nájdete všetko potrebné a dôležité. Napokon, nebudeme prví, keďže spoločnosť pracuje aj v Českej republike, na Slovensku, ale tiež v Nemecku a Rakúsku.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.