v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Každá fasáda potrebuje primeranú ochranu

Každá fasáda potrebuje primeranú ochranu 19 júl

Vediem pomerne veľké fitko v dobre situovanej časti mesta, takže sme stále plní. Máme dokonca aj vlastnú budovu, čo prináša výhody, ale i starosti. Napríklad nedávno. Musel som nájsť rýchle a efektívne riešenie ako vyčistiť fasádu a zbaviť sa prvých plesní. Pravda, skúšali sme to sami, ale stálo to len čas a vyhodené peniaze. Plesne zostali na mieste.

Antigraffiti ochrana tiež pomáha udržať fasádu proti špine

Voľba preto padla na odborníkov. Na webe bolo podobných firiem dosť a dosť, ale ja som spoliehal na ohlasy a odporúčania ich klientov. Dozvedeli sme sa podľa odborných informácií, že Antigraffiti ochrana tiež pomáha udržať fasádu proti špine. Hľadali sme niekoho do zvládne čistenia fasád priemyselných objektov, hál, skladov a obchodných centier v Bratislave.

Tento postup sa nám vyplatil. Nakoniec sme sa dohodli s upratovacou firmou A SERVIS LIPKA a tá si s fasádou dokonale poradila. Ukázalo sa, že ide o medzinárodne uznávanú spoločnosť s tridsatimi rokmi vo svojej brandži.

Pre špecialistov A SERVIS-u tak nebola naša fasáda žiadnym väčším problémom. Naviac, zamestnanci firmy boli ochotní, ústretoví a zohratí, takže všetko dopadlo na jednotku. Ak sa pýtate odkiaľ na nedávno zateplenej fasáde mohli vziať plesne, pýtate sa presne ako ja. Firma A SERVIS nám však dala odpoveď aj na túto otázku.

Podľa ich pracovníkov je to jav, ktorý sprevádza všetky zateplené plochy, a to najmä na severnej a západnej strane. Asi tak po šiestich rokoch sa na týchto plochách objavia mapy a fľaky čiernych bodiek. Nejde však o nečistoty a usadený prach, ale ložiská plesní, ktoré treba rýchlo a odborne odstrániť, lebo sa môžu rozšíriť na viac miest. Aj to je dôvod, prečo by majitelia nehnuteľností nemali zanedbávať účinné formy modernej prevencie.

Čistenie fasád priemyselných objektov, hál, skladov a obchodných centier v Bratislave

Firma A SERVIS LIPKA v tomto smere odporúča protiplesňový náter LSG, ktorý sa osvedčil nielen na stenách a fasádach, ale aj na iných typoch povrchov. Zloženie náteru má vlastnosti tzv. difúzneho odporu, takže molekuly vodnej pary z muriva voľne unikajú, no molekuly vody sa už do steny nedostanú. Prípravok LSG uzavrie fasádu tak, že vlhkosť, rôzne spady, prach a usadeniny nemôžu do štruktúry muriva prenikať.

Dôležité tiež je, že náter LSG sa dá pohodlne aplikovať nielen zvonku budovy, ale aj vo vnútorných priestoroch. Dokáže tak steny ochrániť komplexne a na dlhý čas, keďže garantovaná funkčnosť je až šesť rokov. Svoje jedinečné služby však tento náter poskytuje aj po desiatich rokov, čo sú skvelé správy pre každého majiteľa budovy.

Pre nás sa tak upratovacia a čistiaca spoločnosť A SERVIS LIPKA stala spoľahlivou adresou, kde získavame špičkové služby, takže veľmi radi ju touto cestou odporúčame aj vám. Ak sa chcete o jej ľuďoch a práci dozvedieť ešte viac, stačí si kliknúť na jej web stránky a dáte nám určite za pravdu. Napokon, kvalita nie je o slovách, ale o výsledkoch.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.