v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Graffiti a plesne nesmú mať na fasáde siesto

Graffiti a plesne nesmú mať na fasáde siesto 19 júl

Pracujem vo vychytenom pube, takže máme denne „plný dom.“ Aj preto musíme dbať na čistotu, hygienu a kvalitu prostredia. Nedávno sme však museli vyhľadať pomoc profíkov, lebo zbaviť našu fasádu plesní sme nedokázali. Vyskočili len tak, nečakane, ale držali sa tam zubami-nechtami. Naša snaha zbaviť sa ich, im očividne neprekážala.

Sprejeri sú ako psy, snažia sa precikať a trúsia všade ohyzdné nápisy tagy

Majiteľ ma teda poveril, aby som niekde našiel dobrú profi firmu, ktorá sa o našu fasádu náležite postará. Po pravde, jedinou cestou bol pre mňa internet, takže som začal lúskať diskusné fóra a podobné stránky, kde sa dalo niečo kvalitné nájsť. Pochopili sme, že Sprejeri sú ako psy, snažia sa precikať a trúsia všade ohyzdné nápisy tagy. Schopná firma Vám aplikuje antigraftiti a náter proti plesni

Nakoniec som zvolil spoločnosť A SERVIS LIPKA, ktorá mala množstvo kladných reakcií, odporúčaní a recenzií. Dnes v našom pube už vieme, že to bol presný zásah do čierneho.

Firma A SERVIS zbavila našu fasádu nečistôt a plesní dokonalým spôsobom, pričom steny preventívne zabezpečila na dlhé roky dopredu. A to všetko najmä zásluhou antimikrobiálneho pôsobenia protiplesňového náteru LSG. Princíp jeho fungovania vychádza zo zmeny iontovej rovnováhy v bunkovej stene daného mikroorganizmu.

Už aj krátky kontakt takejto bunkovej steny s povrchom fasády ošetreným náterom LSG stačí na to, aby nastali v koncentrácii iontov prevratné a nevratné zmeny. V bunke začne postupne a nezadržateľne narastať vnútorný tlak. Bunka plesne alebo huby to samozrejme neustojí a napokon ju tento tlak zvnútra definitívne zničí.

Aplikujte antigraftiti a náter proti plesni

Fasáda, ktorá je teda ošetrená náterom LSG znamená pre plesne, mikroorganizmy alebo huby konečnú. Jednoducho tu nemajú ani tú najmenšiu nádej. Podstatným faktom pritom je, že pre bunky vyšších organizmov, teda človeka a zviera, je náter úplne bezpečný. Jeho vrstva na stene, či fasáde vytvorí pevný, transparentný a difúzny povlak, takže fasáda je dokonale zabezpečná. Náter sa dá pritom aplikovať v interiéroch a na vonkajších stenách.

Pevná a jednoliata vrstva náteru LSG dobre odoláva ultrafialovému žiareniu, takže materiál fasád predčasne nestarne. Rovnako kvalitne zvláda aj celoročné premeny počasia, čo je pre budovu a jej steny podstatný fakt. Pre náš pub tak boli služby A SERVIS LIPKA presne to pravé, čo sme v danej chvíli očakávali. Samozrejme, že LSG náter sme si nechali aplikovať nielen zvonku, ale aj vovonútri, lebo – ako sa hovorí – jeden nikdy nevie.

Klimatické vplyvy, ktoré na povrch a materiál fasády denne útočia. Aplikačná jednoduchosť, primeraná cena, ľahká údržba a efektívnosť použitia, to sú výrazné prednosti a skvelé plusy protiplesňového náteru LSG, ktorý nám priniesla firma A SERVIS LIPKA. Aj to je jeden z dôvodov, prečo vám radi a s plnou dôverou služby tejto profi spoločnosti odporúčame.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.