v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Pekárstvo má voňať chlebom, a neodpudzovať graffiti

Pekárstvo má voňať chlebom, a neodpudzovať graffiti 17 júl

Vždy som si zakladal na mene a kvalite môjho pekárstva. Minule som však mal krvavé oči, lebo nám nejaký dobrák nechutne posprejoval fasádu. No, vyzeralo to príšerne, takže radšej bez komentára. Štvalo ma to celý deň, takže večer som sedel za počítačom a hľadal nápad akoby som sa tej odpornosti rýchlo a bez stresu zbavil.

Máte graffiti na fasáde ihneď ho odstráňte, ďalšie pribúdať nebude, jeden cikajúci pes na rohu priláka ďalšie

Na webe boli rady, firmy, rady a firmy. Osobne som nemal chuť skúšať niečo po vlastnej linke, lebo som pekár a čistenie fasád neovládam. Na problematiku sme si ale vytvoril svoj pohľad a z informácií som pochopil že ak máte graffiti na fasáde ihneď ho odstráňte, ďalší pribúdať nebude, jeden cikajúci pes na rohu priláka ďalší. Tiež viem že pokiaľ aplikujete antigraffitovú ochranu fasády, graffiti pôjde hneď dole a ďalší bude pribúdať ťažko

Nakoniec som spomedzi viacerých firiem zvolil spoločnosť A SERVIS LIPKA. Dôvody boli dva. Veľa kladných ohlasov a spokojných klientov plus medzinárodné skúsenosti z celej strednej Európy.

Mal som totiž dva hlavné ciele. Odstrániť to graffiti a vyčistiť celú fasádu, keďže sa mi zdalo, že sem-tam sa ukazujú dajaké plesne. Keď som na druhý deň zavolal, všetko išlo ako po masle. Profesionalita od prvého kontaktu ma mimoriadne tešila, lebo mám rád, ak ľudia svojej robote rozumejú a vedia si ju vážiť.

O pár dní sa tak u nás objavila trojica zamestnancov A SERVIS-u a dali sa do práce. Myslím, že keby mi čistili koberce alebo podlahy, či okná, šlapalo by to rovnako. Na tej partii ste videli, že svojej robote rozumejú, majú ju v malíčku a robia kvalifikovane každý jeden krok. Technika, skúsenosti, kvalitná chémia. To všetko zabralo, takže fasáda bola ako nová.

Aplikujte antigraffitovú ochranu fasády, graffiti pôjde hneď dole a ďalší bude pribúdať ťažko

Najprv graffiti odstránili špeciálnym prípravkom, takže na stene ostal len akýsi tieň. Následne plochu pretreli vopred pripravenou a špeciálne namiešanou farbou. A potom prišiel k slovu náter AGO, ktorý je nielen prevenciou, ale aj dlhodobou ochranou. Povedali mi, že ak by som mal tento náter na fasáde od začiatku, bola by účinnosť odstránenia graffiti až 90 percent

Fasáda bez náteru AGO sa teda čistí podstatne horšie a ostávajú na nej viditeľnejšie mapy po spreji. Samozrejme, že som nechal tento náter aplikovať všade tam, kde hrozilo stenám nové postriekanie a poničenie. Po pravde, keď páni z A SERVIS-u s robotou skončili, bol som rád ako blcha. Fasáda vyzerala fakt výborne a bez jedinej chybičky.

V prípade, že máte aj vy podobné starosti ako som mal ja, nečakajte a spoločnosť A SERVIS LIPKA obratom oslovte. Akékoľvek graffiti bude bez šance a vaše steny, či fasády sa vrátia ku svojmu pôvodnému vzhľadu. Môžete pritom napevno počítať s tým, že okrem vysokej kvality získate ako klient tejto spoločnosti odborný prístup, ochotu a spoľahlivosť. A to sú predsa hodnoty, ktoré naozaj stoja za to, nie?

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.