v prípade otázok volajte +421 911 740 734
Pon-Štv: 9:00 - 15:00
Piatok: zatvorené

Ochranný náter chráni fasádu banky od nečistôt a plesní

Ochranný náter chráni fasádu banky od nečistôt a plesní 17 júl

Budova pobočky našej banky bola pred nejakým časom zateplená a rekonštruovaná. Stálo to za to, lebo fasáda na celej ulici svietila do ďaleka. Po pár rokoch sa ale veci logicky zmenili. Fasáda začala pôsobiť unavene až špinavo, dokonca s prvkami začínajúcich plesní. Mali sme za úlohu nájsť rýchle a kvalitné riešenie, keďže banka je hlavne o dôvere.

Ako ochrániť predovšetkým severné steny zateplených fasád od čiernej plesne

Web pritom hovoril celkom jasne. Niečo takéto sa časom stáva po každom zateplení. Čierne plesne sú skrátka vytrvalé a poznajú svoje miesto. Takže išlo nielen o vrstvu prachu, spadu a smogu, ale aj o plesne. A ako je obecne známe, plesne vedia poriadne škodiť, dokonca aj nášmu zdraviu. Odkladať sa teda nič nedalo. Museli sme naozaj akútne vyriešiť ako ochrániť predovšetkým severnú stenu našej zateplenej fasády od čiernej plesne. Riešenie bolo po kvalitnom vyčistení použiť ochranný náter proti plesni na fasády.

S našim problémom nám však pomohla spoločnosť profíkov, ktorá sa aj na internete javila ako najlepšia spomedzi mnohých. Pri jej mene sme našli množstvo kladných ohlasov a reakcií spokojných klientov, čo znamenalo, že sme na správnej adrese. A nešlo len o firmy, úrady, či inštitúcie, ale s jej prácou boli spokojní aj bežní majitelia domov, či bytov.

Stačilo teda zavolať a po troch dňoch sme mali u nás naslovovzatých odborníkov. Ich robota mala tie najvyššie parametre, keďže ste videli skúsenosť, odbornosť a kvalitu v priamom prenose. Naše fasády najprv ošetrili chemicky a mechanicky, a to pomocou tlakovej vody s prímesou čistiacej emulzie. Systém je mimoriadne spoľahlivý a šetrný, takže nijako nepoškodí farbu fasády ani jej štruktúru.

Ochranný náter proti plesni na fasády v Bratislave

Potom prišiel k slovu chemický nástrek a protiplesňový náter LSG. Tento náter je veľmi účinný a efektívny, takže dosahuje naozaj skvelé výsledky. Nanáša sa aj na betón, drevo, drevotriesku, umakart, či keramiku. Povrch potom býva voči rôznym druhom plesní, kvasiniek a húb vysoko rezistentný a dokonale zabezpečný. Keď tento náter zaschne, vytvorí sa priehľadná, difúzne otvorená a umývateľná mikrovrstva, ktorá plochu dokonale chráni.

Po ukončení celej práce sme tak mohli na margo A SERVIS LIPKA s potešením konštatovať, že odviedli pre nás skutočne špičkový výkon. Fasády na celej budove zbavili nielen všetkých nevzhľadných plesní a rôznych nečistôt, ale ich aj perfektne a do hĺbky vyčistili. Už zďaleka tak celý náš peňažný ústav pôsobil akoby bol práve nedávno dokončený.

Nehovoriac o tom, že sme týmto spôsobom ušetrili celej našej banke aj značné finančné prostriedky. Oprava, či odborná renovacia takto poznačených fasád by nás totiž vyšla – a to v každom ohľade – iksnásobne drahšie. Aj preto vám služby firmy A SERVIS veľmi radi odporúčame, keďže takýto výsledok by amatér nikdy dosiahnuť nemohol.

Pridaj komentár

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.